0 грн. 0

Декоративні пластикові паркани

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

В облаштуванні садової чи присадибної ділянки вагому роль відіграє кожна дрібниця. Але особливо значимі ті речі, які знаходяться в основному полі зору. До їх числа належить і паркан. Якщо ви хочете зробити прибудинкову територію максимально комфортною, добре спланованою та естетично привабливою, то в цьому вам допоможуть декоративні пластикові сітки для парканів. Вони несуть в собі не тільки естетичну, але і функціональну користь!

Купити пластиковий паркан з різними варіантами орнаментів і будь-якої необхідної довжини ви можете в інтернет-магазині "Наша Стройка". Вибирайте необхідне і замовляйте прямо зараз!

Особливості використання декоративних пластикових парканів в оформленні ділянки

Традиційний варіант застосування – це установка пластикового паркану по периметру ділянки, щоб чітко відокремити свою територію від сусідської, але, в той же час, не псуючи ландшафтний дизайн глухими стінами.

Як варіант, за допомогою такої декоративної огорожі можна зробити стінки в альтанці або виділити по периметру яку-небудь зону на ділянці (зона відпочинку, зона паркування або зона городу). Знову ж таки, зберігши цілісність території, ви візуально виокремите певні зони.

До переваг використання декоративних пластикових парканів сміливо можна віднести:

  • простоту монтажу (не потрібно зводити фундамент, не потрібно лити міцні опорні конструкції тощо);

  • стабільність кольору (парканчик НЕ буде вицвітати під впливом прямих УФ-променів);

  • довговічність (така огорожа прослужить на вашій ділянці не один рік).

Для приватного будинку, для дачі, для саду чи городу представлений варіант огорож стане найкращим вашим вибором! При своїй невеликій вартості такий парканчик легко розділить вашу ділянку на необхідні функціональні зони!