Болгарська метабо (Metabo)

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Болгарка Метабо – це не просто електроінструмент, а цілий комплекс інноваційних рішень. Завдяки таким рішенням техніка Metabo істотно відрізняється від аналогів інших виробників. Болгарки Metabo має меншу вагу, більш компактні розміри, збільшений ресурс роботи, підвищені економічність і продуктивність.

У лінійці моделей кутових шліфувальних машин Metabo можна виділити три групи:

 • легкі (компактні) болгарки;

 • болгарки для оброблення різного рівня складності;

 • болгарки з плоскою головкою.

Болгарка Метабо.jpg

Переваги болгарок Metabo

Metabo приділила багато уваги питанням довговічності роботи інструменту. Так, наприклад, якірна обмотка двигуна покривається підвищеною кількістю смоли. Наявність отворів на тильній частині корпусу інструменту не перешкоджає проходженню потоку повітря і охолодженню двигуна. Є додатковий захист від попадання і скупчування пилу в інструменті. Деталі двигуна покриті спеціальним порошковим покриттям з епоксидної смоли. Це допоможе уникнути потрапляння в нього вологи і пилу.

Використання інноваційних технологій дозволило збільшити на 20% потужність інструменту і на 50% крутний момент. Таким чином забезпечується довговічність використання інструменту. Це найкомпактніший і при цьому найпотужніший електроінструмент в своєму класі.

 1. Завдяки наявності системи Metabo M-Quick заміна дисків проводиться досить швидко і просто. Заміна відбувається без використання будь-яких інструментів. Для фіксації дисків використовується швидкозатискна гайка.

 2. Особливу увагу Metabo звертає на безпеку експлуатації кутових шліфувальних машин. Всі машини обладнані захисним кожухом. Його регулювання проводиться без використання інструментів. Кожух надійно фіксується і має захист від провертання.

Тому болгарки Метабо – це відмінний вибір для найвимогливіших і просунутих споживачів.

Легкі болгарки Metabo

Легкі моделі розраховані на використання дисків діаметром від 76 до 150 мм. Вони мають дуже компактну конструкцію. Довжина рукоятки інструменту визнана найменшою в своєму класі. Досягнення такої компактності стало можливим завдяки використанню двигунів нового покоління – Metabo-Marathon потужністю від 900 до 1700 Вт.

Всі моделі потужністю до 1250 Вт оснащені спеціальною муфтою S-automatic. Вона моментально відключає двигун при будь блокуванні диска.

Моделі потужністю від 1250 до 1700 Вт додатково мають функцію автостопу (Protect Safety Switch). Вона забезпечує миттєву зупинку диска при виключенні інструменту. Також є захист від повторного пуску в разі переривання електроживлення. Наявність плавного пуску зводить до мінімуму ривок (віддачу) при включенні електроінструменту. Завдяки наявності автобалансира і додаткової рукоятки VibraTech вібрація під час роботи зводиться до мінімуму. Це дозволяє не тільки зробити роботу більш комфортною і тривалою, але і збільшити термін служби як самого інструменту, так і дисків.

Найпотужніші моделі (1550 – 1700 Вт) оснащені спеціально розробленою системою вугільних щіток. Вона дозволяє вдвічі збільшити термін служби щіток. Це не тільки дозволяє довше експлуатувати інструмент, а й економить кошти на заміну щіток. У разі перегріву або виникнення перевантаження вугільних щіток інструмент автоматично відключаються.

Болгарки Metabo для складних робіт і високого навантаження

Болгарки Metabo для виконання складних робіт оснащені потужними двигунами від 1900 до 2600 Вт. Ці шліфувальні машини розраховані на використання дисків діаметром 180-230 мм.

Болгарка Метабо 1.jpg

Машини даного класу обладнані повним комплексом інноваційних технологій:

 • двигун Metabo Marathon;

 • електронна система захисного відключення;

 • вбудований автобалансир і рукоятка Metabo VibraTech;

 • система Metabo Quick;

 • захисний кожух, можна змінити кут без інструменту;

 • функція обмеження пускового струму з м'яким пуском;

 • електронний захист двигуна від перевантаження і захист від повторного пуску.

Деякі моделі оснащені світлодіодними індикаторами. Вони сигналізують про спрацьовування системи захисту від повторного запуску або перегріву двигуна.

Система Tacho-Constamatic забезпечує можливість виконання робіт зі стабільним числом обертів при максимальних навантаженнях. Завдяки їй забезпечується швидке і якісне виконання робіт.

Болгарки Metabo з плоскою головкою

Болгарки Metabo з плоскою головкою – це унікальна розробка компанії. Завдяки таким конструкторським рішенням з'явилася можливість працювати в важкодоступних і вузьких місцях, U-подібних профілях і гострих кутах до 39 градусів. Особливо актуальним є використання таких кутових шліфувальних машин в процесі монтажу металоконструкцій, в слюсарних цілях, машинобудуванні. Конструкція дозволяє видаляти зварювальний шлак, іржу і залишки фарби в вузьких рамних конструкціях.

Ці машини також мають:

 • ​​захисний кожух,

 • система Metabo Quick,

 • захист від перевантаження і захист від повторного пуску.

Особливістю такої техніки є не тільки надтонкий і плоский редуктор, а й ряд специфічних функцій і можливостей. Болгарки Metabo з плоскою головкою мають можливість регулювання числа обертів двигуна. Це дозволяє обробляти вироби з нержавіючої сталі.

Акумуляторні болгарки Metabo

Компанія Metabo пропонує своїм споживачам не тільки потужну мережеву техніку, а й акумуляторні моделі. В основі такої техніки лежить використання літій-іонних акумуляторів напругою 12 і 18 В.

Акумуляторні болгарки Метабо 12 В відносяться до інструментів компакт-класу. Вони поєднують в собі малу вагу, компактність конструкції і максимальний комфорт під час експлуатації. Підвищена компактність забезпечується за рахунок спеціальної акумуляторної батареї Li-Power. А використання технології Metabo LiHD дозволяє отримати ще більше потужності.

Акумуляторні моделі 18 В – це максимум потужності і комфорту роботи. Інструменти можуть живитися від акумуляторів ємністю 2, 4 або 5,2 А / ч. Система Metabo Ultra-M постійно проводить заміри температури акумулятора і сили струму. Таким чином відбувається електронне керування акумулятором і продовжується термін його служби.

Болгарки Metabo одного класу напруги можуть комбінуватися з іншими акумуляторними пристроями. Це підвищує ефективність використання техніки. Для зручності роботи у важкодоступних місцях передбачена можливість повороту акумуляторного блоку. До того ж, акумуляторні блоки мають індикатори ємності. Тому контролювати рівень заряду досить просто.

Також компанія Metabo розробила модель акумуляторної болгарки для обробки нержавіючої сталі. Точний розрахунок числа обертів і крутного моменту дозволяють уникнути нагріву сталі і проводити високоякісну обробку. Захист двигуна від великих часток здійснюється знімним пилозахисним фільтром.

Де купити болгарку Metabo

Купити болгарку Метабо найпростіше в нашому інтернет-магазині "Наша Стройка". У нас Ви знайдете широкий асортимент інструментів для виконання найскладніших робіт. Також у нас Ви можете купити відрізні і шліфувальні диски, а також інші аксесуари до кутових шліфувальних машин. Наші фахівці допоможуть Вам з вибором необхідної техніки, виходячи з Ваших індивідуальних вимог і побажань. Для покупки Ви можете оформити замовлення на нашому сайті або зателефонувати нам за номером (0800) 50-54-52.