Болгарки Makita

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Болгарка Makita – це поєднання надійності і високої якості збирання. Завдяки використанню високоякісних матеріалів забезпечується тривалий термін експлуатації техніки. Болгарка Макіта має високу потужність та продуктивність разом з комфортом і безпекою її використання.

Компанія Makita пропонує найширший асортимент кутових шліфувальних машин серед всіх інших виробників. Тому купити КШМ Макіта з необхідними параметрами не складе труднощів. Покупцям пропонуються мережеві та акумуляторні моделі болгарок.

Болгарка Makita в роботі.jpg

Електричні болгарки Makita

Електрична кутова шліфувальна машина Makita буває двох типів: для побутового використання і для професійних цілей.

  1. Техніка для домашнього використання виконана в червоному кольорі. Потужності і функціональності болгарки буде досить для виконання більшості видів робіт з різання і шліфування. При цьому якість і надійність знаходяться на дуже високому рівні. Відсутність ряду додаткових функцій робить таку техніку значно дешевшою.

  2. Кутова шліфувальна машина Makita для професійного використання має корпус синього кольору. Більш потужні моделі мають також дюралюмінієвий редуктор. Ці моделі мають цілий ряд додаткових функцій. Вони роблять роботу більш продуктивною та комфортною.

    Мережеві болгарки Makita.jpg

Makita розробила дві унікальні технології SJS і SJS II. Технологія SJS (Super Joint System) – це система механічного зчеплення. Вона запобігає пошкодженню двигуна в разі ненавмисної зупинки диска в результаті його заклинювання. Технологія SJS II не тільки запобігає можливому пошкодженню двигуна і редуктора інструменту, але і знижує вібрацію під час його роботи. Таким інструментом працювати комфортніше. Також збільшується можлива тривалість виконання операцій.

Болгарки Makita даного класу мають можливість регулювання швидкості обертання диска, стабілізації кількості обертів при зміні навантаження, м'який пуск, електронний обмежувач струму, вібропоглинаючу бічну рукоятку.

Акумуляторні болгарки Makita

Кутова шліфувальна машина Makita акумуляторного типу має безщітковий двигун. Що використовує акумулятор напругою 18 В. Ці болгарки мають ряд додаткових функцій. Електричне гальмо зупиняє шліфувальний або відрізний круг протягом 2 секунд. Таким чином підвищується продуктивність проведення робіт і економиться заряд акумулятора. Завдяки технології активного зворотного зв'язку (AFT) двигун автоматично відключається у разі раптової зупинки диска. Технологія Automatic Speed ​​Change регулює швидкість і крутний момент під час роботи для оптимальної продуктивності. Наявність циферблата і можливість регулювання швидкості обертання дозволяє вручну регулювати обороти в залежності від типу робіт. М'який запуск пригнічує відскок віддачу інструменту в момент включення. Завдяки цьому значно збільшується термін служби шліфувальної машини.

Електронне керування двигуном оптимізує споживання енергії акумулятора і продовжує час роботи інструменту на одному заряді. Заряд акумулятора можна контролювати завдяки триступеневому світлодіодному індикатору. Особливістю акумуляторів Makita є більш тривалий час його роботи і менший час на його зарядку. Це можливо завдяки системі Rapid Optimum Charger. Явною перевагою болгарок Макіта є можливість використання акумуляторів для іншої техніки Makita.

Система Star Protection Computer Controls захищає шліфмашину від перевантаження, надмірної розрядки і перегріву. Технологія Extreme Protection Technology забезпечує підвищену пило і водостійкості.

Де купити болгарку Makita

Купити болгарку Makita найпростіше в нашому інтернет-магазині "Наша Стройка". У нас Ви знайдете широкий асортимент інструментів для виконання найскладніших робіт як для домашніх майстрів, так і професіоналів. Також у нас Ви можете придбати відрізні і шліфувальні диски, а також інші аксесуари до кутових шліфувальних машин. Наші фахівці допоможуть Вам з вибором необхідної техніки, виходячи з Ваших індивідуальних вимог і побажань. Для покупки Ви можете оформити замовлення на нашому сайті або зателефонувати нам за номером (0800) 50-54-42.