0 грн. 0

Кліпси для агроволокна

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

При укладанні агроволокна на дуги теплиць або на землю дуже важливо забезпечити його надійну фіксацію, щоб ні сильні вітри, ні будь-які інші погодні явища не зірвали полотно з грядки і не пошкодили рослини, що ростуть під агроволокном. Можна, звичайно, насипати землі на край агротканини або використовувати підручні засоби, але ви втрачаєте частину матеріалу, а надійність дротів і прищіпок сумнівна. Куди більш правильно і надійно – кліпси для агроволокна, за допомогою яких матеріал кріпиться до опорних стовпів. Ціна на кліпси для агроволокна не набагато вище ніж прищіпок для білизни, а мороки набагато менше.

Спосіб кріплення агроволокна за допомогою кліпси

Фіксація агротканини за допомогою кліпс здійснюється шляхом затискання країв укривного матеріалу і подальшого кріплення їх на заздалегідь підготовлених опорах.

Завдяки тому, що кліпси виготовлені з міцного пластику, вони гарантують надійність фіксації, міцність всієї конструкції при сильних вітрах, різких перепадах температур. Вони не стають крихкими і ламкими навіть при сильних морозах або при тривалому впливі прямих сонячних променів.

Для того, щоб закріпити полотно за допомогою кліпси для агроволокна, не потрібно використовувати ніякого спеціального інструменту або докладати зусиль. Процес фіксації настільки простий і зрозумілий, що з ним впорається навіть дитина!

Кліпси для агроволокна в інтернет-магазині «Наша Стройка»

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити кліпси для кріплення агроволокна з доставкою по Україні. Вся представлена ​​продукція відповідає встановленим стандартам якості, що підтверджено відповідними сертифікатами. Якщо Ви хочете придбати елементи кріплення для агроволокна або іншу фурнітуру, зробіть це в нашому інтернет-магазині за найбільш доступними для Вас цінами!

Якщо в ході вибору товарів у Вас виникнуть будь-які питання, звертайтеся до консультантів нашого інтернет-магазину! Ми з радістю допоможемо Вам!