0 грн. 0

Кілочки для агроволокна

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Кілочки для агроволокна – це пластикові чи металеві вироби, що застосовуються для надійної фіксації кількох видів укривних матеріалів на відкритому грунті. В основному для вирощування овочів і ягід. Кілочки-фіксатори зроблено з пластику. Це спеціальний пластик стійкий до ультрафіолету і міцний. Він не боїться сонячних променів і різких перепадів температур. Матеріал не токсичний, тому за екологічність свого врожаю Ви можете бути спокійні! В інтернет-магазині «Наша Стройка» можна купити тільки перевірені дачниками і фермерами кілочки для агроволокна. Продаються вони як великими упаковками, так і поштучно, а наші ціни вас приємно здивують!

Навіщо потрібні кілочки для агроволокна

  1. Нижня частина фіксаторів виконана у вигляді плоскої ялинки. Завдяки їй не потрібно прикладати великих зусиль, щоб увігнати кілок в землю. У той же час, витягнути його назад уже не так просто! Таким чином, гарантована надійна фіксація, навіть за умови дуже сильного вітру. Встановлюються фіксатори з інтервалом від 40 см до 1 метра один від одного, в залежності від розмірів укривного ділянки.

  2. Крім великої притискної сили, кілочки з часом не роблять борозну в отворі і не розгойдуються. Це означає, що Вам не доведеться постійно стежити за якістю фіксації або час від часу міняти розташування цих фіксуючих елементів.

  3. На верхній частині кілочка передбачено отвір для підв'язування нитки. Це дозволяє забезпечити натяг для рослин і вирощувати плетючі овочеві або фруктові культури, формувати правильну структуру гілок і уникати їх сплутування.

Термін служби кілочків для агроволокна не обмежений.

Кілочки для агроволокна в інтернет-магазині «Наша стройка» з доставкою по Україні

Купуйте елементи фіксації геотекстилю в нашому інтернет-магазині за найбільш вигідним для Вас цінами! Наша продукція дозволить Вам примножити кількість врожаю, а сам процес догляду за рослинами стане легшим і менш затратним! Якщо потрібна докладніша інформація про товари нашого магазину, або ж в ході вибору Вам потрібно консультація фахівців, звертайтеся до наших менеджерів!