0 грн. 0

Вітровий бар’єр штату Юта

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Весь будинок, у тому числі його фасади, постійно піддаються впливу різних атмосферних явищ і кліматичних змін, які згубно позначаться на всій структурі будинку. Якщо не вжити необхідних заходів для посилення фасаду свого будинку, це може позначитися на всій конструкції, і з часом стане причиною термінового ремонту будинку.

Сьогодні для зміцнення фасадів будинку використовується вітробар'єр, який здатний захищати від вологи і впливу вітрів.

Вітробар'єр Juta – основні функції

Відмінним екземпляром якісного Вітробар'єру стали чеські захисні плівки та мембрани «Juta». Головною функцією цього бар'єру є захист утеплювача і конструкцій, зроблених з деревини, від вологи і вітру. Він має двошарову пароізоляційну мембранну структуру, яка складається з зовнішнього і внутрішнього шару.

Зовнішній шар мембрани відповідає за стійкість до ультрафіолетового випромінювання і за міцність. Його захист ефективний протягом чотирьох місяців, тому фасад будівлі необхідно закривати до закінчення цього терміну.

На внутрішній шар покладається функція гідро- і вітрозахисту. Даний шар має гарну паропроникність, тому в комплексі з паробар'єром він працює ефективніше. Через утворення конденсату в покрівельній та фасадній частині будівлі під впливом перепаду температур зовні і всередині будинку утворюється зайва волога. За рахунок Вітробар'єру Juta волога ефективно виводиться з утеплювача, запобігаючи його руйнуванню.

Вітробар'єр Юта – основні переваги

Чеський вітробар'єр Юта має низку своїх унікальних особливостей, які роблять його лідером на європейському ринку.

Головною особливістю цього бар'єру є його підвищена міцність і можливість застосування. Захист фасаду такого роду вкрай складно розірвати. Він буде стійко захищати утеплювач фасадів і покрівлі, а також всю конструкцію будівлі, дозволяючи йому «дихати».

До інших переваг цього матеріалу належать:

  • стійкість до УФ-випромінювання і хімічних речовин;
  • довгий експлуатаційний термін;
  • не містить в структурі бар'єру токсичних речовин;
  • нешкідливий для людини.