0 грн. 0

Скловолоконні штукатурні сітки

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням
Сітка штукатурна зі склотканини – це зміцнюючий прошарок при створенні утеплених фасадів і для внутрішніх оздоблювальних робіт. Він обов'язковий, коли штукатурний шар йде поверх утеплювача, причому не важливо, чим утеплений фасад пінопластом чи базальтової ватою. Також, штукатурна склосітка підходить для внутрішньої штукатурки і армування, коли потрібно вирівняти стіни, стелю, зміцнити кути і стики між листами гіпсокартону.

Сітка штукатурна із склотканини.jpg

Різновиди штукатурної склосітки які можна купити в інтернет-магазині Наша Стройка

 1. Для фасаду (зовнішні роботи), як ми вже згадували. Найчастіше це армуючий шар для штукатурки утепленого фасаду (див. фото нижче). Для цього підходять штукатурні склосітки щільністю 145-160 г / м2 з розміром вічка ± 5х5 мм. Обов'язково з первинної сировини, тому що сітка штукатурна склотканинна з переробленої сировини ламка, особливо на холоді.
 2. Штукатурні склосітки.jpg

  Армована сітка "топиться" в шар клею для утеплювача. А в основі клею для теплоізоляції є цемент, який дає лужну реакцію, а значить сітка повинна бути лугостійкою.

  Для класичної штукатурки поверх цегляної кладки або чогось подібного потрібні скловолоконні сітки щільністю від 160 до 300 г/м2, з розміром вічка до 10-12 мм. У цих випадках часто потрібно ще і вирівняти стіну за рахунок штукатурного шару. Тому, сітка повинна бути міцніше. Якщо перепад рівня і нерівності такі, що шар штукатурки повинен бути більше 3-4 см, рекомендуємо купити сталеву сітку для штукатурки.

 3. Для внутрішньої штукатурки підходять склосітки щільністю від 50 до 150 г/м2. Розмір вічка в середньому 5х5 мм, але є окрема категорія малярних сіток тонких і дрібнопористий (2х2мм).

  Склосітки для внутрішньої штукатурки.jpg

  Тут також важлива стійкість до лужного середовища, за винятком випадків, коли в роботі виклристовуються суміші на основі гіпсу і інші розчини без лужної реакції.

 4. Щодо брендів:
  • Baumit – перспективний і вже перевірений часом Український бренд, який випускає повний спектр продукції для зовнішньої і внутрішньої обробки, можна купити все від фарби до штукатурки з максимальною сумісністю;
  • Ceresit – безумовний лідер на ринку плиткового клею, шпаклівок і штукатурних сумішей, батьківщина бренду – Німеччина;
  • Masternet – Угорщина – добротна, і доступна за ціною, скловолоконна сітка для штукатурки;
  • Weber – Польща – також популярний виробник плиткового клею, шпаклівки, ґрунтовки і інших матеріалів для зовнішньої і внутрішньої обробки.

Як вибрати сітку штукатурну склотканинну

Орієнтуйтеся при виборі на:
 1. Фасування – деякі виробники випускають рулони по 10 і 50 метрів, що дуже зручно, коли потрібно зовсім небагато.
 2. Сировина – склосітка з первинної сировини набагато міцніше на розрив і на злам. В переробленій сировині трапляються нерозчинені гранули і вкраплення, через які вона стає ламкою. Але, якщо велика міцність не потрібна і сітка потрібна для внутрішніх робіт, то можна купити і вторинну склосітку для штукатурки. Ціна помітно нижче.
 3. Щільність – безпосередньо пов'язана з міцністю і несучою здатністю. За винятком тих випадків, коли порівнюєте первинну і вторинну сировину. В такому випадку сітка скловолоконна штукатурна з первинної сировини щільністю 120 г/м2 може бути міцніше ніж 160-а з вторинної сировини.
 4. Лугостійкість – мало знати, що є просочення матеріалу. Запитуйте протокол випробувань на міцність до і після впливу лугу. Є показник падіння міцності через 28 днів. Саме стільки потрібно цементнму розчину, щоб схопитися остаточно і перестати видавати лужну рекацію.

Як вигідно купити склосітку для штукатурки в інтернет-магазині Наша Стройка

По-перше, можна заощадити на комплексному замовленні. Якщо замовити разом штукатурні суміші та шпаклівку, гіпсокартон або фарбу, то як мінімум буде економія на доставці та в часі, витраченому на поїздки в магазин.

По-друге, у нас є своя доставка по Києву та передмістю, а для мешканців інших регіонів спеціальні умови доставки Новою Поштою.

По-третє, у нас є технічний відділ і можна отримати консультацію і допомогу в розрахунках. Так ви заощадите і купите все необхідне і нічого зайвого.

Якщо з'явилися питання щодо наявності, доставки, можливості купити сітку штукатурну склотканинну в вашому регіоні, телефонуйте за номером (0800) 50-54-52 (безкоштовно з усіх номерів).