0 грн. 0

Шатер-павільйон складаний

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Розкладні шатри-павільйони для саду – це досить великі (можна перебувати на повен зріст) розбірні палатки з москітними сітками і захисним тентом на даху та бокових стінках, що дає тінь і може захистити від дощу не великої інтенсивності. Найчастіше розкладні шатри-павільйони для саду бувають прямокутні або шестигранні.

Український інтернет-магазин «Наша Стройка» пропонує звернути увагу і купити складаний шатер-павільйон з нашого складу. Наші моделі відрізняються підвищеними функціональними можливостями і здатні збиратися в компаний чохол і не займати багато місця. Процес монтажу можна проводити на будь-якій рівній ділянці, а роботи по збірці конструкції описані в інструкції і не займуть багато часу. Для збирання не буде потрібна допомога майстрів, адже з нею впорається навіть людина без спеціальної підготовки.

Шатер-павільйон розкладний комплектується міцним каркасом з легких металевих труб, а сполучні компоненти виготовлені з надійного пластика. Захисний тент зазвичай виготовляють з поліестеру, який відрізняється підвищеною щільністю, що досить для надійного захисту від опадів або сонячних променів. Ряд моделей додатково оснащены сітками проти москітів.

Широкий асортимент наметів-павільйонів складних

Нашими потенційними клієнтами є всі власники дачних або приватних будівель, адже за допомогою розкладних наметів-павільйонів з'являється можливість проводити більше часу на свіжому повітрі, милуватися природою, відпочивати і збиратися за вечерею всією сім'єю. У каталозі нашого сайту запропоновані різноманітні моделі, серед яких можна швидко підібрати найбільш підходящий для вас варіант.

Розкладна конструкція виробу дозволяє активно використовувати шатер не тільки на прибудинковій території або дачній ділянці, а й під час виїздів на природу, походів і пікніків. Вибір на користь продукції з даної категорії дозволить вирішити і ряд ділових завдань. Зокрема, можна влаштовувати виїзний ярмарок, торгівлю або просто святкові заходи на свіжому повітрі.

Купити намет-павільйон розкладний

Що може бути краще відпочинку, проведеного на природі? Подібний спосіб дозволить самому або ж з близькими людьми відволіктися від важких робочих буднів і відмінно провести час. Для того щоб не зіпсувати враження спекотною погодою, раптовим дощем або великою кількістю комах досить просто купити складаний шатер-павільйон в нашому інтернет-магазині.

Якщо виникнуть питання щодо характеристик конкретної моделі, можливості та термінів доставки в регіони телефонуйте за номером (0800)50-54-52.