0 грн. 0

Рушникосушки

Кілька років тому рушникосушки з нержавіючої сталі могли дозволити собі тільки власники елітних квартир або приватних будинків. Широкий вибір продукції від сучасних виробників і інтернет-магазин «Наша Стройка» зробили якісну сантехніку набагато доступніше для кожного споживача.

Особливості полотенцесушителей з нержавіючої сталі

Нержавіюча сталь – неймовірно міцний метал, який перевершує за своїми механічними характеристиками алюміній і мідь. Якщо існує ймовірність пошкодження комунікацій, наприклад, за умови монтажу в громадській сауні або лазні, то рушникосушки з нержавіючої сталі є найбільш підходящим варіантом для установки. Міцні і захищені від корозії труби корисні і для домашнього використання, де зможуть прослужити без ремонту кілька десятиліть поспіль.

За рахунок високого ступеня захищеності від корозії, товщину труб можна зменшувати в порівнянні з виробами зі звичайної сталі. Стінки труб з нержавіючої сталі зазвичай не товщі 2 мм, що добре позначається на теплопровідних властивостях, зменшенні ваги і ціні самого товару. Крім того, ще мокрі речі і рушники висихають набагато швидше.

Навіть без використання спеціального лакофарбового покриття рушникосушки з нержавіючої сталі відрізняються стильним і приємним зовнішнім виглядом. Блискуча хромована поверхня здатна урізноманітнити інтер'єр будь-якого приміщення і успішно вписатися в будь-який дизайн. Відсутність фарби дозволяє матеріалу віддавати більше тепла, обігріти ванну кімнату не гірше стандартного радіатора.

Як вибрати рушникосушку з нержавіючої сталі

Якщо ви вирішили купити рушникосушку з нержавіючої сталі, але не знаєте як підійти до питань вибору, то для початку зверніть увагу на форму і дизайн виробу, підібравши найбільш оптимальний варіант. Далі слід уточнити чи є поворотна функція.

Наступним моментом буде вибір підключення:

  • нижнє;

  • бічне;

  • праве або ліве;

  • центральне;

  • діагональне.

Після цього зверніть увагу на потужність, робочий тиск і температуру. Важливим моментом буде виступати розміри і вага товару.