0 грн. 0

Декоративні пластикові паркани

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Декоративні пластикові паркани – це простий і недорогий спосіб оформлення клумби, декоративних кущів та дерев на садовій або присадибній ділянці. Це естетичний і одночасно функціональний елемент, за допомогою якого легко створити унікальну квіткову композицію, а також запобігти надмірному розростання зелених рослин, що посаджені недалеко одна від одної. Якщо Ви хочете придбати парканчик для своєї земельної ділянки, вибирайте оптимальну модель цього декоративного елемента в інтернет-магазині «Наша Стройка» за найбільш вигідними для вас цінами.

Поради щодо використання декоративних пластикових парканів для клумб і грядок

У нашому інтернет-магазині парканчики представлені з висотою від 16 до 55 см. Залежно від особливостей застосування, а також дизайну клумби, треба визначитися, який варіант буде найбільш оптимальним. Чи ви хочете створити невелику огорожу, або ж просто зробити контур - видиму межу між зеленими рослинами, квітами і кущами за місцем їх зростання.

Відрізняються огорожі з пластику за формою, дизайном та кольором. Якщо Ви хочете, щоб парканчик виглядав максимально природно, вибирайте варіант зеленого або коричневого кольору. Якщо Вам, навпаки, потрібна легка контрастність, ми пропонуємо чорний або жовтий.

Всі представлені декоративні парканчики виготовлені з ПВХ-пластику – матеріалу, що стійкий до різних атмосферних явищ, а також різких перепадів температур.

Купити декоративний пластиковий парканчик в інтернет-магазині "Наша Стройка" з доставкою по Україні

Незалежно від того, який варіант декоративної міні-огорожі для саду Ви виберете, Вас очікують приємні ціни, вигідні умови придбання і можливість отримати свою покупку в будь-якій точці України. «Наша Стройка” - це великий вибір товарів для дому і саду, для будівництва та ремонту за низькими цінами!