0 грн. 0

Перфоратори Стенлі (Stanley)

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Stanley – це американська компанія, з історією, що сягає своїм корінням в середину 19-го століття. Її виробничі потужності розкидані по всьому світу. Спеціалізується на виробництві ручного інструменту та електроінструменту, вимірювальних приладів, допоміжного обладнання та обладнання, що забезпечує зручне зберігання та транспортування інструменту. Протягом усієї своєї історії компанія випускала виключно високоякісну продукцію за прийнятною ціною. Особливістю інструменту їхнього виробництва завжди було зручність використання, ергономічність. Перфоратори Стенлі не є винятком. Виробляючи невеликий асортимент моделей, порівняно з іншими виробниками, компанія Stanley концентрується на якості та довговічності інструменту. Завдяки цьому перфоратори Stanley можна віднести до двох категорій:

 • напівпрофесійні;
 • професійні.

З огляду на цінову політику виробника купити перфоратор Стенлі має сенс не тільки для професійного, але і для побутового використання.

Перфоратори Stanley в роботі.jpg

Перфоратор Стенлі – опис

Головною відмінністю перфораторів stanley є висока якість виробництва разом із високою надійністю та великим «життєвим циклом» інструменту. При цьому пристрої мають обмежену кількість додаткових можливостей, найнеобхідніший набір  функцій, для  захисту і збереження. Це дозволяє запропонувати на ринку високоякісний інструмент за відносно не високої ціни.

Перфоратори STANLEY мають два типи розташування електродвигуна:

 • Горизонтальне розташування двигуна (інша назва "прямий"). Вісь обертання двигуна у такого інструменту паралельна осі обертання патрона, в якому кріпляться бури та свердла, можливо зубила.
 • Вертикальне розташування двигуна (ще називається "бочковим"). Вісь обертання електродвигуна зміщена щодо осі обертання патрона на 90˚.

Зазвичай інструменти з вертикальним розташуванням двигуна мають вищі технічні характеристики роботи.

Перфоратори STANLEY із горизонтальним розташуванням двигуна

Потужність інструментів з горизонтальним розташуванням двигуна може становити від 600 до 800 Вт. Енергія удару коливається від 1,3 до 3,1 Дж. У них може використовуватися два або три режими роботи:

 • режим свердління без удару не в усіх моделях:
 • свердління з ударом наявне у всіх перфораторах стінлі;
 • удар без свердління (довбання) присутній у деяких прямих моделях перфораторів Стенлі.

Перфоратори STANLEY із горизонтальним розташуванням двигуна.jpg

Якщо інструмент має два режими роботи, то обов'язковим є режим свердління з ударом. При роботі використовують бури та свердла з хвостовиком типу SDS-plus (SDS+). Основне призначення - це буріння у твердих та щільних матеріалах отворів діаметром до 28 мм. (залежно від потужності моделі). За наявності режиму «свердління без удару» та змінного патрона пристрій може бути застосований як дриль. В цьому випадку, залежно від потужності моделі, діаметр свердління у дереві становить до 40 мм, у металі до 15 мм. Якщо перфоратор Стенлі має режим «удар без свердління», то він може бути використаний як відбійний молоток з невеликою енергією удару. Варто зауважити, що жоден перфоратор Stanley або будь-якого іншого бренда не зможе замінити відбійний молоток.

Перфоратори STANLEY з вертикальним розташуванням двигуна

Потужність такого інструменту знаходиться в межах 800-1300 Вт. Енергія удару коливається від 3,5 до 5 Дж. Такі перфоратори можуть працювати у двох або трьох режимах, що залежить від моделі:

 • режим свердління без удару є у деяких моделей;
 • свердління з ударом доступне для всіх моделей перфораторів Stanley;
 • удар без свердління також є у всіх моделей з вертикальним розташуванням двигуна.

Тип кріплення насадок та перехідників SDS-plus. Ці перфоратори стенлі нарівні з бурінням можуть використовуватися як невеликі відбійні молотки. Використовують бури до 36 мм, в окремих моделях цей показник може бути вищим.

Перфоратори STANLEYз вертикальним розташуванням двигуна.jpg

Комплектація перфораторів Стенлі

Перфоратори STANLEY мають уніфікований комплект поставки без додаткових інструментів. Виробник справедливо вважає, що покупець сам зможе вибрати гідне і відповідне йому інструментальне оснащення. У паспорті перфоратора stanley завжди вказаний перелік виробів, що постачаються в комплекті.

Зазвичай цей перелік складається з таких елементів:

 1. Міцний пластиковий кейс для зберігання та транспортування інструменту.
 2. Бічна ручка або багатопозиційна бічна ручка.
 3. Глибиномір.
 4. Швидкознімний патрон, якщо передбачений у конструкції.
 5. Паспорт інструменту.

Список практично повний. Решта, що може виявитися необхідним, треба купувати окремо.

Пластиковийкейс Стенли.jpg

На що звертаємо увагу перш ніж купити перфоратор Стенлі

Перед тим, як купити перфоратор Stanley, варто звернути увагу на характеристики обраної моделі та зіставити їх з необхідними вимогами:

 1. Наявність системи регулювання обертів як механічна (глибина вдавлювання пускової кнопки), так і електронна дозволять оптимально обробляти матеріал будь-якої щільності.
 2. Кнопка фіксації пускового важеля дозволяє утримувати інструмент без зайвих зусиль.
 3. Захисна муфта необхідна для запобігання травмам при заклинюванні оснастки в матеріалі, який обробляється.
 4. Можливість реверсивного обертання та зручність його включення полегшить роботу у низці ситуацій.
 5. Через невеликий (у порівнянні з іншими виробниками) ряд моделей, що пропонуються, вирішення проблеми вибору спрощується. Частота обертання та ударів більша у моделей з невеликою енергією удару або споживаною потужністю. При використанні пристрою як дриля більше значення має частота обертання у поєднанні з потужністю. При роботі за прямим призначенням або як відбійний молоток більше значення має енергія удару в поєднанні з частотою удару. Області застосування перфоратора Стенлі та поєднання технічних характеристик обирає покупець.
 6. Як уже зазначалося, перфоратори Stanley не мають великої кількості додаткових систем. Проте базові електронні системи захисту від перевантаження потрібні.
 7. Перш ніж купити перфоратор стенлі, слід звернути увагу на додаткові системи та пристрої противібраційного захисту, якщо такі існують у обраної моделі.

Купити перфоратор STANLEY будь-якого типу в інтернет-магазині Наша Стройка

Замовляйте перфоратори STANLEY в інтернет-магазині Наша Стройка. Інтернет-магазин Наша Стройка – це великий вибір, доступні ціни та кваліфікована консультація. Ми порадимо, який перфоратор Стенлі підійде для проведення потрібних робіт. Телефонуйте, пишіть у on-line чаті. Завжди раді відповісти на будь-які запитання.