0 грн. 0

Juta паровий бар’єр

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Застосування сучасних технологій покрівельних систем дозволяють набагато ефективніше захищати своє житло від несприятливих кліматичних впливів і атмосферних явищ різного роду. Найбільш високу популярність серед цих нововведень отримали такі покрівельні матеріали, як: паробар'єр, вітробар'єр та гідробар'єр.

Всі ці будівельні матеріали мають вигляд плівки, що значно зменшує вагу конструкції і збільшує можливості всього даху. Покрівля буде триматися значно краще і довше, атмосфера в будинку буде комфортною і сприятливою.

Паробар'єр Juta – основні переваги

Паробар'єр Juta – це чеська плівка з високою стійкістю до пари, це тришаровий матеріал, який складається з :

  • армованої поліпропіленової сітки;
  • ламінованої з обох боків поліетиленової плівки.

Головною функцією пароізоляції Юта є створення захисту для утеплювача від вологи. За рахунок поганої вентиляції, обмороження або перегріву даху під покрівлею може збиратися волога, яка забезпечує появу грибка, цвілі і руйнівно позначається на багатьох елементах всього «покрівельного пирога», включаючи й утеплювач. Без пароізоляційної плівки в середину утеплювача проникне волога, і це значно погіршить його теплотехнічні якості, а також позначиться на балансі температури всередині приміщення. Ось чому життєво важливо встановити паробар'єр під час формування покрівельного пирога.

Паробар'єр Juta – додаткові характеристики

До характеристик паробар'єра Юта належать:

  • простий монтаж;
  • висока міцність плівки;
  • УФ-стабільність 3 місяці;
  • стійкість до високих і низьких температур (-40 ° С і до + 80 ° С);
  • довгий термін служби;
  • дуже гнучка.

купити пароізоляцію Juta недорого

Ви завжди можете купити чеську пароізоляцію Juta в нашому інтернет-магазині за справедливою ціною. Якщо у вас виникають питання щодо установки або інших властивостей даної пароізоляції, зателефонуйте нам – ми відповімо на всі ваші запитання.