В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Фільтр:
Відібрано:
Тип: Столярний
Ціна
Від
До
29
7411

Молоток столярний

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Молоток столярний виступає популярним ударним інструментом. Незважаючи на його назву, даний різновид молотків є досить універсальним рішенням, яке застосовується для вирішення багатьох повсякденних і побутових завдань.

При цьому ударний інструмент найкращим чином підходить під потреби столяра. За допомогою такого пристосування дуже зручно не тільки забивати, а й висмикувати цвяхи з різних дерев'яних поверхонь, створювати різноманітні меблеві вироби і т.д.

Різновиди столярних молотків

У порівнянні з іншими ударними інструментами, столярний зразок відрізняється зігнутим і роздвоєним виступом, який розташовується на зворотному боці. За допомогою даного зубця можна швидко витягати забиті в дерево цвяхи. Залежно від типу виконуваних робіт можуть зустрічатися як аматорські, так і професійні рішення.

Любительський варіант відрізняється зручністю у використанні і відмінно підійде для вирішення великої кількості різнопланових завдань. Для побутових потреб застосовуються вироби з довжиною рукоятки 20-30 сантиметрів і вагою в 300-500 грам. В якості матеріалу рукояті зазвичай використовується дерево, а ударна частина виконується з інструментальної сталі. При цьому аматорський варіант серйозно поступається по комфорту і можливостям своїм професійним колегам.

Професійні вироби виконані з високоякісних матеріалів і відрізняються ергономічною формою. Подібні пристосування можуть включати до складу своєї конструкції додаткові функціональні компоненти, такі як:

  • тримач цвяхів;

  • розбірну конструкцію;

  • складну конструкцію.

Використовувані матеріали для професійних моделей відрізняються більшою довговічністю і гарантують більш зручне використання.

Купити молоток столярний

Інтернет-магазин «Побудуй» пропонує купити молоток столярний за вигідною ціною. Здійснюючи вибір, в обов'язковому порядку зверніть увагу на вагу виробу, який в залежності від особливостей моделі може варіюватися в діапазоні від 200 грам до 1.5 кілограм.

Додатковим чином не забувайте про зручність утримання інструменту в руці. В якості матеріалу рукояток може використовуватися дерево, яке відрізняється мінімальною вагою. Крім того, популярні моделі з пластмасовими прогумованими ручками, які забезпечують максимальну зручність хвата і запобігають зісковзування.