0 грн. 0

Зварювальні маски хамелеон

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Зварювальна маска хамелеон — це маска з активним світлофільтром, який робить скло темним при різких спалах від дуги і при загасанні дуги повертається до вихідного стану. Маска зварника хамелеон набагато краще захищає зір в порівнянні з класичними зварювальними масками з фіксованим світлофільтром. Розберемося як вона працює і на що потрібно звертати увагу перш ніж купити зварювальну маску хамелеон.

Маски хамелеон в роботі.jpg

Як вибрати зварювальну маску хамелеон

Незважаючи на те, що активний світлофільтр «хамелеона» є найважливішою частиною, рекомендуємо в першу чергу звернути увагу на форму і ергономіку зварювальної маски:

 1. Наскільки добре маска захищає обличчя і шию, чи не буде щілини між коміром і маскою
 2. Зварювальну маску хамелеон не потрібно часто піднімати і опускати - це добре, але в той же час при виборі потрібно звернути увагу наскільки зручно вона сидить чи не заважає нахиляти і піднімати голову, чи не тисне і не врізається в голову кріплення.
 3. Наскільки зручні кріплення і регулювання.

Маска хамелеон.jpg

Розберемо принцип роботи і критерії вибору по класу і можливостям активного світлофільтру.

«Хамелеон» - це складна багатошарова конструкція, де між двома РК матрицями розміщена поляризована плівка (одна або кілька). Принцип роботи заснований на фізиці поляризованого (орієнтованого, упорядкованого світла). На лицьовій частині маски є датчики випромінювання, коли спалахує дуга вони передають сигнал на РК матрицю вона закривається і світлопроникність різко падає, тобто включається ефект затінення. На схожому принципі працюють РК дисплеї ноутбуків і телефонів, коли потрібно транслювати чорний колір. Частина точок на екрані закривають «затвори» і блокують підсвічування.

Після затухання дуги, сигнал від датчиків перестає надходити і через деякий час (заздалегідь виставлена ​​затримка) РК затвор відключається і прозорість повертається до початкового рівня.

У вимкненому стані через зварювальну маску хамелеон видно приблизно, як через темні сонцезахисні окуляри, тільки з втратою кольору. Це ще одна перевага, так як світлофільтр захищає від залишкової світності розпеченого металу, від відблисків і засвічень якщо доводиться працювати на вулиці і є поруч дзеркальні вітрини, вікна і т.д.

При спрацьовуванні «хамелеона» прозорість знижується до такого рівня як в звичайних зварювальних масках з фіксованим світлофільтром.

Перш ніж купити зварювальну маску хамелеон оцініть головні характеристики матриці:

 1. Час спрацювання - має бути менше 1 мілісекунди. Чим цей параметр менший, тим краще зварювальна маска захистить ваш зір. Цей параметр не регулюється.
 2. Ступінь затінення, ідеально якщо можна її налаштувати в діапазоні від 9 до 14 DIN - це перекриє всі основні режими і робочі струми. (Чим вище зварювальний струм, тим яскравіша дуга і тим більше потрібно затінювати маску-хамелеон).
 3. Оптичний клас світлофільтру маркується трьома цифрами розділеними косою рискою, наприклад, 1/1/1 - це вищий клас за всіма трьома параметрами, чим ближче цифра до одиниці, тим краще, але й тим вища ціна зварювальної маски хамелеона.
  • перша цифра - це коефіцієнт прозорості;
  • друга - це показник розсіювання;
  • третя - ступінь однорідності затінення по всій площі світлофільтру.
 4. Регулювання часу затримки - це час між припиненням надходження сигналу від датчика освітленості і відключенням світлофільтру. Можливість регулювання важлива так як як в різних режимах різна швидкість охолодження і залишкової світності деталей, які зварюються.

Зверніть також увагу щоб датчиків освітлення було не менше двох на масці зварювальника хамелеон - це підвищує надійність і стабільність роботи.

Чому вигідно купити зварювальну маску хамелеон в магазині Наша Стройка

По-перше, ми великий інтернет-магазин і у нас є безліч супутніх матеріалів для металообробки і зварювальних робіт:

 • зварювальні апарати для ручного і напівавтоматичного зварювання;
 • електроди і зварювальний дріт;
 • електроінструмент для різання і шліфування (болгарки, циркулярні пилки)
 • вимірювальний і розмічальний інструмент.

По-друге, у нас відпрацьована система прийому і обробки замовлень. Купити маску зварника хамелеон можна без передоплати, оглянути переконається, що вона підходить і тільки потім розрахуватися.

Якщо виникли питання щодо вибору, термінів доставки і умов оплати телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.