Утеплювач Неман

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Утеплювач Неман випускається однойменною білоруською компанією, яка вдалим чином поєднує в собі сучасні технології і кращі традиції виробництва скловати. У розпорядженні виробника знаходиться високотехнологічний завод, чиє оснащення дозволяє отримати продукцію кращої якості.

Продукція компанії випускається на італійських зразках обладнання «Gamma», де за всіма виробничими етапами спостерігають іноземні фахівці. В процесі розробки виробів, інженери вивчають актуальні потреби ринку і можливості споживачів, що дозволяє отримувати одночасно доступну і високоякісну продукцію.

Переваги утеплювача Неман

В якості основної сировини білоруська компанія використовує склобій і кварцовий пісок, що забезпечує виняткову екологічну безпеку для навколишнього середовища і здоров'я людини.

Крім того, вироби характеризуються рядом переваг:

  • Надійна теплоізоляція – досягається за рахунок мінімального коефіцієнта теплопровідності. За рахунок цього вироби показують якісний захист приміщення від перегріву в літній період і від холоду в зимовий час.

  • Тривалий термін служби – стійкість матеріалу дозволяє утримувати свої властивості до кінця експлуатаційного періоду.

  • Простота виконання монтажних робіт – легка вага і відсутність необхідності в спеціальному кріпленні.

  • Швидке відновлення – можливість відтворювати заявлені розміри.

  • Виняткова пожежна стійкість.

  • Висока екологічна безпека.

Використання даного матеріалу буде актуальним для вирішення різних завдань: утеплення скатного даху, зовнішніх стін і перегородок. Навіть початковий будівельник зможе розібратися з особливостями використання утеплювача при вирішенні завдань у сфері звукової або теплової ізоляції.

Купити утеплювач Німан

Інтернет-магазин «Наша Стройка» пропонує купити утеплювач Німан за вигідною ціною. У нас представлений величезний асортимент продукції. Для зручності транспортування і зберігання, матеріал поставляється в закритих упаковках. Зручність сайту і швидка доставка дозволить отримати своє замовлення в найкоротші терміни!