0 грн. 0

Скловата knauf

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Скловата Knauf – затребуваний і технологічний волокнистий матеріал, який активно використовується як утеплювач і заслужено є найпопулярнішим теплоізолятором. Скловолокно проводиться з природного піску і компонентів скляної промисловості. Як результат – споживач отримує рулонну або панельну скловату з тонких волокон, які пов'язані один з одним за допомогою спеціальної речовини.

Переваги скловати Knauf

Вироби зі скляного штапельного волокна відрізняються рядом незаперечних переваг, за рахунок яких продукція активно застосовується у всьому світі:

висока технологічність;

  • паропроникність;

  • невелика вага;

  • захист від вологи;

  • біологічна і хімічна нейтральність;

  • пожежна безпека;

  • екологічна чистота.

Скловата Knauf виготовляється на сучасному і високотехнологічному обладнанні з використанням природних матеріалів. Активне застосування передових технологій допомагає позбутися від акрилових і формальдегідних хімічних сполук по ходу виробництва. Завдяки цьому, продукція відрізняється високою безпекою для життя і здоров'я людини. Перш ніж вироби потрапляють на ринки збуту, всі партії проходять ряд радіологічних і токсикологічних випробувань.

Купити скловату Knauf

Інтернет-магазин «Наша Стройка» пропонує купити скловату Knauf за вигідними цінами. Утеплювач цієї фірми відрізняється простотою монтажних робіт і стабільно високими експлуатаційними показниками. Продукція Knauf зберігає свої початкові технічні параметри на протязі десятиліть, а доступна вартість робить вибір очевидним.

Тут ви зможете швидко підібрати і оформити замовлення на скловату Knauf з доставкою в будь-який населений пункт України. Крім того, у нас ви можете отримати грамотну консультацію фахівця щодо характеристик і якості представленої продукції.