0 грн. 0

Утеплювач Ізовер (Isover)

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Історія концерну «Сен-Гобен» налічує близько 350 років. Вперше виробництво згадується у Франції в 1665 році. На сьогоднішній день це найбільший концерн об'єднаних промислових підприємств у Європі та Америці. Його вважають основоположником будівельної теплоізоляційної галузі.

Утеплювач Ізовер – як все починалося

У 1937 році концерн «Сен-Гобен» розпочав випуск звуко- і теплоізоляційних матеріалыв під брендом Isover (Ізовер). В основу назви покладені два французьких слова isolation (ізоляція) і verre (скло). З назви стає зрозуміло, що продукція під брендом Ізовер – це скловата.

Поява на всесвітньому ринку скловолоконних утеплювачів викликало фурор. Відповідно до проведених досліджень, кожен третій будинок в Європі і кожен п'ятий в США утеплений скловатою изовер.

Різноманітність продукції Isover і її застосування

Працюючи в сфері виробництва утеплювачів вже майже сторіччя, компанія змогла створити різноманітну продукцію під особливі запити. Існують матеріали спеціально для фасадів і стін, скатної та плоскої покрівлі, підлог, лазень і саун.

На сьогоднішній день на ринку України представлені такі продукти як:

  • Ізовер класик – універсальний утеплювач.
  • Ізовер сауна – розроблений спеціально для утеплення приміщень з високою вологістю.
  • Ізовер скатна покрівля – утеплювач для похилих дахів з різним кутом ската.
  • Ізовер звукоізоляція (звукозахист) – має підвищену вібростійкою.

Також існують спеціально розроблені утеплювачі для суднобудування, технічної ізоляції.

Кожен з різновидів володіє загальними для всіх характеристики, так і суто індивідуальні. Залежно від передбачуваного місця використання матеріали можуть бути з підвищеною вогнестійкістю, гідрофобністю, щільністю, вібростійкістю тощо.

Виникли питання?

Якщо у Вас виникли питання або потрібна консультація фахівців, в тому числі за розрахунками будівельних матеріалів і правилам монтажу, наші співробітники допоможуть. Фахівці магазину «Наша Стройка» розрахують необхідну кількість утеплювача, який шар теплоізоляції повинен бути саме в вашому будинку. Забезпечимо безкоштовною консультацію з нашим технічним відділом.

Купити утеплювач Ізовер в інтернет-магазині

Якщо Ви вирішили купити утеплювач Ізовер, то зробили правильний вибір, тому що Ізовер – ціна доступна, а якість висока.