Сталеві дворядні радіатори

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Сталеві дворядні радіатори – це дуже ефективні опалювальні прилади, завдяки подвійному контуру для циркуляції теплоносія. Саме тому в Україні в системах опалення приватних будинків часто встановлюють саме дворядні сталеві панельні радіатори. Простота, надійність і довговічність зробили їх лідерами продажів.

Сталеві дворядні радіатори та їх різновиди

Теплова потужність та ціна батареї залежить від кількості теплових контурів (гріючих панелей) і площі конвективних елементів. Ви можете купити такі модифікації:

  • 10 – одна гріє панель без конвективного елемента;

  • 11 – одна гріє панель з одним конвективним елементом (це гнута пластина з П-образним профілем);

  • 21 – два гріють контуру і один конвектор;

  • 22 – дві гріють панелі і дві конвективні пластини;

  • 33 – три гріють контуру і три конвективних елемента.

Оптимальним співвідношенням ціна / якість мають саме дворядні сталеві радіатори з двома паралельними конвективними елементами (виконання 22)

За типом підключення всі сучасні батареї опалення поділяються на два класи:

  • Compact – бічне приєднання подачі і виходу трубопроводів;

  • Ventil Compact – крім бокового приєднання отворів є нижні (ціна трохи вища).

Сталеві дворядні радіатори – критерії вибору

ВАЖЛИВО! Враховуйте при виборі, що паспортна потужність тепловіддачі вказана для температури теплоносія 90 градусів. В реальності температура в більшості систем опалення нижче (70-80 градусів).

Також максимальна тепловіддача виходить при діагональному підключенні дворядного радіатора.

Не забудьте врахувати понижуючий коефіцієнт при розрахунках, якщо у вас нижній спосіб підключення і температура води нижче паспортної. Може виявитись, що купили набір радіаторів, а їх недостатньо. Ціна при купівлі оптом завжди нижча, а якщо доведеться купити одну або кілька панелей окремо, то вартість радіаторів що куплені окремо буде вища.

Сумарна потужність опалювальних приладів обчислюється виходячи з площі приміщення і теплових втрат.

Для клімату України і будинків з цегляними стінами без зовнішнього утеплювача прийнятий норматив тепловтрат – 100 Вт /М 2.

Це означає, що в кімнату площею 25 м2 котел повинен подати 2500 Вт тепла. Значить потрібно купити два дворядних радіатора з паспортною потужністю 1,4-1,5 кВт.

Якщо потрібна додаткова консультація щодо вибору і оптимального способу підключення дворядних батарей опалення, телефонуйте. Наш технічний відділ завжди до ваших послуг.