Представляємо вашій увазі український бренд «Соффіт» – це пластикова підшивка для карнизних звисів, стель на терасах та інших прибудов. Купивши підшивку «Соффіт» ви отримаєте не тільки красивий і завершений вигляд будівлі, а й оптимально правильну вентиляцію утеплювача, який знаходиться під покрівлею. Саме це і є гарантією збереження й довговічності всіх елементів покрівлі в цілому. Софіти «Соффіт» в Києві можна купити за мінімальною ціною, тому що це матеріал вітчизняного виробництва. Метод виготовлення – коекструзія дозволяє з'єднувати два шари панелі софіта на молекулярному рівні. Завдяки цьому софіти міцні, не чутливі до опадів, механічних пошкоджень (типу подряпин) й ультрафіолетового випромінювання.

Софіти Софіт в роботі.jpg

Огляд карнизної підшивки «Соффіт»

Асортимент досить простий і зрозумілий, одразу можна придбати повний комплект набору «Соффіт».

  1. J-trim (джей планка j-профіль) – використовується для кріплення основної планки до стіни. Ціна планок білого кольору нижче ніж коричневих.

  2. Панель без перфорації – застосовується для підшивки стелі всередині будівлі, бічних елементів карнизу, де не потрібна вентиляція.

  3. Панель з перфорацією – саме ця планка використовується для підшивки

горизонтальних виступаючих елементів покрівлі (ковзанів, козирків, карнизів, звисів, фронтонів). Перфорована структура панелі запобігає утворенню конденсату

в підпокрівельному просторі за рахунок проникнення повітря у вентиляцію. Ціна

перфорованого та суцільного варіанта є однаковою.

Ще однією особливістю софітів Соффіт вітчизняного виробництва є ширина планки – 23,5 см, це важливо для розрахунку потрібної кількості.

Ну, і, звичайно ж, кольорова гама. Асортимент відтінків ПВХ-панелей Соффіт

представлений двома кольорами: білим і коричневим – саме ці кольори користуються найбільшим попитом у покупців. Вигідніше купити софіти білого

кольору, адже ціна істотно нижча в порівнянні з коричневою.

Кольори софіта Софіт.jpg

Рекомендації з монтажу підшивки Соффіт

  1. Теплові зазори. Пластик розширюється і стискається в залежності від температури, а значить потрібно, щоб панелі й монтажні планки могли трохи зміщуватися. Для цього потрібно:

    • залишати невеликий зазор під капелюшком шурупа (1 мм), для цього загвинтити до упору і відпустити на один оберт;

    • залишати зазори 5-7 мм, по торцях панелей,які входять в паз J-планки та інших монтажних планок, щоб панель при розширенні ні в що не впиралася.

  2. Монтувати «Соффіт» після завершення штукатурних робіт, інакше напевно потраплять бризки. А видалити їх без слідів проблематично.
  3. Підготувати карнизний звис. Кінці балок і крокв майже ніколи не вишикувані рівненько в ряд і трохи «гуляють». Тому потрібно компенсувати нерівності, а саме: брусками і дошками зробити рівну обрешітку під обшивку софітів.

Що потрібно щоб купити софіти бренду Соффіт для підшивки карнизу в Києві

По-перше, потрібно вирахувати площу карнизів. Для цього необхідно просто виміряти периметр будинку й ширину карнизного звису. Наприклад, потрібно підшити карниз буквою Г, з довжиною сторін 10 на 6 метрів і шириною карнизу 0,5 м, див. малюнок нижче.

Як видно з розрахунків, загальна площа карнизу становить 8,25 м2. Ділимо отриману площу на площу ефективного покриття однієї панелі і округляємо в більшу сторону:

8,25/0,7 = 11,79 округляємо до 12 шт.  Ще одну панель рекомендуємо взяти як

резервну, разом = 13 панелей.

Розрахунок площі карнізу.jpg

Також обчислюємо кількість з'єднувальних планок. Для цього потрібно підсумувати периметр карниза по внутрішній і зовнішній стороні, вирішити, як обшити кут.

Якщо карниз складний, надсилайте нам ескіз з розмірами. Наші фахівці допоможуть вам з розрахунками, взявши до уваги ваші побажання і потреби, а значить ви купите одразу все потрібне і нічого зайвого.

Якщо ж у вас все-таки виникли питання щодо наявності товару, його ціни або розрахунків панелей Соффіт, телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.