Софіт Docke – це те, що надає закінченості й досконалості вашому фасаду. Софітами в будівництві називають спеціальні панелі для підшивки карнизних звисів, козирків над вхідними дверима, навісів. Випускаються з полівінілхлориду із стабілізуючими добавками, які дозволяють зберігати колір і цілісність структури софітів Docke. Купити карнизну підшивку Docke можна у вигляді довгих (по 3 метри) панелей і монтажних планок до них.

Види й особливості софітів Docke

Сьогодні можна купити софіт Docke трьох серій: STANDART, PREMIUM, LUX – відрізняються кольором, фактурою, якістю сировини, довговічністю і, звичайно ж, ціною. Серії карнизної підшивки Docke відповідають сайдингу, там теж три серії з такою ж різницею сировини й ціни.

  1. Софіт Docke Standard – збалансована за ціною й якістю серія. Корисна площа однієї панелі 0,92 м2, довжина 3 м, корисна ширина 305 мм, товщина 1 мм. Сумісна з монтажними профілями сайдингу серії Standard такими, як: J - планка; H - профіль; фінішна планка, L - профіль (джей планка з фаскою). Перфорований софіт Docke буває двох видів, суцільна перфорація як на фото в таблиці, так і часткова тільки центральної смуги. Такі ж різновиди є і серії Преміум.

  2. Софіт Docke Premium – поліпшена серія. Більше кольорів, товщий матеріал, зміцнений (вітростійкий) замок. Також монтажними планками сумісна з сайдингом Premium серії.

  3. Софіт Docke LUX – найміцніша і довговічна серія цього бренду. Товщина 1,2 мм. Площа і габарити панелі однакові з попередніми. Випускається тільки у вигляді частково перфорованої панелі (з центральною смугою). Зовнішній вигляд серії Docke LUX чудовий, тиснення і покриття імітує поверхню натурального дерева. Ціна теж вища за інші, але воно того варте.

Ключові особливості монтажу софіту Docke

Підшивку карнизу слід робити по завершенню штукатурних й інших «мокрих» процесів. Звичайно, краплі розчину можна стерти, але є ризик, що залишаться потертості й подряпини. А ось ставити водостічну систему потрібно після монтажу софітів, ну або паралельно. Розглянемо критичні помилки монтажу софітів Docke й інших брендів:

  1. Затягнуті намертво кріплення. Пластик помітно змінює свої розміри в залежності від температури, тому елементи підшивки повинні трохи зміщуватися, щоб компенсувати температурні розширення. Для цього потрібно, щоб під капелюшком шурупа або саморізу залишався проміжок приблизно 1 мм. Якщо важко вгадати і загвинтити навпомацки, закрутіть до кінця і відпустіть на один оберт. Перевірте чи правильно закріпили, спробуйте просувати планку вперед-назад, вона не має бовтатися, але має зрушуватися з помірним зусиллям.

  2. Обшивка карнизної підшивкою фронтонів та інших вертикальних поверхонь, на які буде потрапляти пряме сонячне світло. Більшість виробників зазначають про необхідність захисту від ультрафіолету і це, дійсно, так, але мається на увазі короткочасний вплив. Карнизна підшивка не так добре захищена від ультрафіолету, як фасадні матеріали.

Софіти Docke: ціна, доставка, розрахунки при замовленні в інтернет-магазині Наша Стройка

По-перше, ми працюємо як інтернет-магазин, а значить, у нас немає додаткових націнок, тому ціна нижча в порівнянні з офлайн точками продажу.

По-друге, навіть з огляду на вартість доставки ви заощадите час, а якщо разом з софітами Docke замовити водостік, то можна отримати знижку або безкоштовну доставку комплексного замовлення.

Якщо з'явилися питання щодо наявності, розрахунку кількості або характеристик, телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.