Снігоприбирачі Хускварна (Husqvarna)

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Снігоприбирачі Husqvarna - це техніка нового покоління, особливо самохідні моделі з пригальмовуванням коліс (блокування диференціала), щоб легше розвернути машину. Вся техніка шведського концерну Husqvarna від газонокосарок до бензопил відрізняється прогресивністю і продуманістю. Конструкція камери згоряння і випускних патрубків зроблена так, що навіть двотактні двигуни Husqvarna економічніші за механізми конкурентів а вихлопні гази чистіш, і, практично, досягають рівня 4-х тактних двигунів. Це і відмінна система фільтрів. Правда, в бензинових снігоприбиральних машинах Husqvarna немає повітряних фільтрів, так як взимку весь пил під снігом і повітря чисте. До недоліків можна віднести відносно високу ціну і складність обслуговування і ремонту. Точніше ремонт можливий тільки в авторизованих сервісних центрах. Що не завжди зручно на тлі іншої снігоприбиральної техніки, яку можна ремонтувати буквально на коліні. Але продуктивність і великий пробіг без ремонту в 4-5 сезонів переважують ці умовні недоліки, і користувачів, які не пошкодували про рішення купити снігоприбирач Husqvarna стає все більше.

Снігоприбирачі Husqvarna.jpg

Технічні особливості снігоприбирачів Husqvarna

Відразу обмовимося, майже всі снігоприбиральні машини Хускварна призначені для досить великих площ (розміром не менше поля для міні футболу) і інтенсивної роботи. Для невеликого майданчика перед гаражем і під'їзної доріжки підійде несамохідна бензинова модель Husqvarna ST 131, але ціна бензинової техніки цього бренду висока, і можливо для невеликої ділянки вигідніше буде купити електричний снігоприбирач.

Тепер по порядку;

 1. Несамохідні снігоприбирачі Husqvarna найбільше прості і доступні за ціною. Представлені двома моделями: ST 131 і ST 151, вони схожі по ширині захоплення і продуктивності, але 151-а Хускварна, див. Фото нижче, йде з фарою, електростартером і ще кількома відмінностями по ергономіці.
 2. Несамохідні снігоприбирачі Husqvarna.jpg

  Це легкі і маневрені моделі, ручка управління з панеллю легко складається і снігоочисник Хускварна не займає багато місця при зберіганні. Сталевий робочий шнек покритий поліуретаном, а значить не пошкодить тротуарну плитку. Правда врахуйте, що машини розраховані тільки на свіжий пухнастий сніг. Так, запасу міцності і потужності вистачить щоб впоратися і з підталим, а потім замерзлим снігом. Але це сильно шкодить самому снігоприбирачеві Husqvarna, особливо шнеку, що покритий гумою.

  Електростартер дозволить запустити снігоочисник навіть в найхолоднішу погоду. Врахуйте правда, що електростартер тут працює від мережі 220В, а не від акумулятора, тому і заведеться обов'язково.

  Прекрасно справляються з площами в 10-12 соток, якщо потрібно більше рекомендуємо купити снігоприбирач Хускварна потужніший.

 3. Самохідні бензинові снегоуборщики Husqvarna. У них є привід на колеса, снігоочисники не потрібно штовхати вони їдуть самі. Є навіть фрикційна коробка передач, яка дозволяє регулювати швидкість рух снігоприбирачів Husqvarna незалежно від швидкості обертання крильчатки. Це дуже важливо, адже товщина і щільність снігового покриву різна. А самохідні снегоприбирачі Husqvarna можуть впоратися зі снігом товщиною понад півметра, на відміну від попередніх моделей яким під силу тільки 25-30 см.
 4. Ще одна важлива перевага бензинових самохідних снігоочисників Husqvarna - це поворот з блокуванням диференціалу. Вона дозволяє відключити передачу крутного моменту на одне колесо, а інше продовжує обертатися і повертає снігоприбирач. Ця система є майже на всіх моделях крім Husqvarna ST 224, див. Фото нижче. Відрізнити зовні модель з можливістю блокування диференціала можна по рукояткам див. Праве фото нижче. На лівому фото немає ручок значить модель без блокування.

  Самохідні бензинові снігоприбирачі Husqvarna.jpg

  В усіх машин цього класу двоступеневий механізм збору і викиду снігу. Це означає що шнеки збирають сніг і подають його до центральної горловини, а там сталева крильчатка подрібнює і викидає в трубу на 10 або навіть більше метрів.

 5. Навісне снігозбиральне обладнання для міні тракторів райдерів Husqvarna. Цей клас призначений для великих площ і розчищення доріг в мікрорайонах або котеджних містечках. Ширина захоплення один метр, коштує дешевше самостійно