Сітка шпалерна для квітів

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Однією з найбільш красивих форм декоративних рослин по праву вважаються виткі квіти. Всілякі гортензії, клематиси, жимолость і лимонник дозволяють кардинально змінити зовнішній вигляд плоского і нудного майданчика, оживити його і надати неповторного шарму. Справжнім лідером у вертикальному декоруванні вважаються виткі троянди.

Зрозуміло, самі по собі ці рослини вертикально триматися не будуть, їм потрібні підпірки. Найбільш зручним і технологічним способом їх облаштування є використання шпалерних сіток.

Сітка шпалерна для квітів – вирощування витких квітів

Шпалерною називається плетена сітка, призначена виключно для облаштування опор витким рослинам – шпалер. Вони мають більше вічко, наприклад, 10 на 10 або 15 на 15 сантиметрів, розмір якого вибирається з необхідності створення опори для вусиків і стебла рослини. Такі сітки можуть бути представлені в різних кольорах: зеленому, білому, блакитному, помаранчевому – обирайте саме ту, що пасуватиме вашій садовій ділянці та добре підтримуватиме рослини.

Основними властивостями шпалерних сіток є:

  • міцність, достатня для утримання рослин;

  • довговічність, що дозволяє використовувати сітку протягом багатьох років.

  • довговічність сітки визначається її стійкістю до сонячного ультрафіолету, протидією гниття і якістю пластика, який не повинен ставати ламким.

Купити шпалерну сітку для квітів в Україні

Купувати шпалерну сітку найкраще в магазині, бо сюди не потрапляє товар невідомих виробників, які не дотримуються технологічних норм. Тільки так ви маєте можливість купити якісний товар. Єдина гарантія – це наявність сертифіката відповідності та інших дозвільних документів.

У нашому інтернет-магазині представлені саме такі високоякісні сітки, які будуть служити вам довгі-довгі роки.

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.