0 грн. 0

Шпалера для помідорів

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

При вирощуванні помідорів, щоб кущі не стелилися по землі, прийнято підв'язувати їх до всіляких стовпчиків та опор. Але існує більш ефективне рішення цієї проблеми – спорудження вертикальних шпалер за Допомогою шпалерних сіток, на які будуть спиратися рослини.

Шпалера для помідорів – зручне вирощування томатів

Найбільш економічним і ефективним способом вирішення проблем при вирощуванні томатних кущів – будівництво шпалер на основі сіток. Для цього використовують вертикальну раму з дерев'яних або металевих рейок або трубок, до якої прикріплюють шпалерну сітку.

У міру зростання кущі помідор чіпляються за сітку і весь час знаходяться вертикально. В результаті:

  • рослини отримують більше світла, що збільшує врожайність приблизно на 30%;

  • дозрівають томати не торкаючись до землі, отже, не забруднюються і не загнивають;

  • між грядками залишаються вільні проходи, завдяки чому збір врожаю проходить швидше.

Для шпалер зазвичай використовується пластикова сітка. Вона легка і міцна, не гниє і не псується при впливі ультрафіолету. Тому після закінчення сезону шпалери можна розібрати, а сітку використовувати в наступному році для цих же цілей (якісний пластик не втратить своїх властивостей і через 50 років).

Шпалера для помідорів – купити за вигідною ціною в інтернеті

Наш інтернет-магазин, що спеціалізується на продажу товарів для саду та городу, може запропонувати широкий асортимент сітки, придатної для вирощування томатів. Вибрати можна товар будь-якого розміру і кольору (зеленого, білого, блакитного, помаранчевого). Весь товар якісний, що підтверджується відповідними сертифікатами та іншими дозвільними документами в рамках вітчизняного законодавства. Доставка здійснюється в будь-який куточок України.