0 грн. 0
Фільтр:
Відібрано:
Бренд: Knauf
Ціна
Від
До
114
1073

Шпаклівка Knauf

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Шпаклівка Knauf – продукція сімейної німецької корпорації, заснованої ще в 1932 році. Вже тоді основною спеціалізацією компанії були гіпсові будівельні  суміші. На сьогодні фірма Knauf успішно зарекомендувала себе на світовому рівні як лідер у сфері оздоблювальних матеріалів. 

Шпаклевка Knauf.jpg

Особливості шпаклівки Knauf 

Шпаклівка Кнауф може застосовуватися для усунення різних дефектів поверхні, таких як: тріщини, вибоїни або нерівності, отвори від цвяхів, дюбелів і т.д. Крім використання при обробці стель і стін, вона також стане в пригоді при створенні таких декоративних об'єктів, як фігурні куполи, арки або колони. До складу шпаклівки Кнауф входять дрібнофракційні частинки, що сприяють появі міцного шару, що протидіє утворенню тріщин. Використання шпаклівки Knauf дозволяє досягти якісного результату при проведенні оздоблювальних робіт завдяки її відмінним характеристикам та високоякісному складу. 

Асортимент шпаклівок Кнауф 

Компанія Knauf має широкий асортимент товарів для оздоблювальних робіт, які відрізняються своїм складом, призначенням та готовністю до використання.

Види шпаклівки Кнауф в залежності від компонентів у складі: 

  • гіпсові – призначені для внутрішніх робіт через свою низьку вологостійкість, але при цьому легко вирівнюються, не дають усадки та мають низьку ціну;

  • Шпаклівка гіпсова Knauf.jpg

  • цементні – більш вологостійкі, але мають значну усадку; 

  • полімерні – поєднують переваги цементних і гіпсових шпаклювальних сумішей: мають високу вологостійкість і практично не дають усадки, але їх ціна досить висока.

Шпаклівки Knauf полімерні.jpg

Різновиди шпаклівки Knauf відповідно до її призначення: 

  • стартова або базова – міцна, з максимальною адгезією до будь-яких матеріалів, має зернисту структуру, тому найчастіше використовується з метою вирівнювання поверхні після штукатурки; 

  • фінішна або декоративна – з більш дрібнодисперсною та ніжною структурою, менш міцна, застосовується перед декоративним оздобленням поверхні для маскування її недоліків; 

  • універсальна – поєднує характеристики попередніх видів, що дозволяє використовувати її на будь-яких поверхнях, навіть із пошкодженнями чи великими вадами. Але купити шпаклівку Кнауф цього виду коштуватиме дорожче. 

Серед лінійок шпаклівки Кнауф за готовністю до застосування виділяють такі види: 

  • суха – продається в мішках і потребує попереднього приготування робочої суміші. Підходить для різних матеріалів, зокрема гіпсокартону. Ціна сухої шпаклівки Кнауф нижча, але вона вимагає точного дотримання пропорцій компонентів для отримання якісного результату. Зберігається довше, але при зберіганні в приміщеннях з підвищеною вологістю може тверднути, а приготовлену суміш після розведення необхідно одразу використовувати; 

  • готова – продається у відрах, не вимагає готування суміші, чим допомагає заощадити час і уникнути утворення пилу та бруду. Однак дає більший ступінь усадки та має менший термін зберігання, а купити таку шпаклівку Кнауф коштуватиме дорожче.

Шпаклівки Knauf готові.jpg

Чому вигідно купити шпаклівку Кнауф у магазині Наша Стройка

Шпаклівка Кнауф – перевірена продукція від відомого німецького бренду, що гарантує якісний результат роботи. Широкий асортимент оздоблювальних сумішей Knauf дозволяє підібрати матеріали для різних робіт. Магазин Наша Стройка пропонує скористатися нашою доставкою в межах Києва та передмістя. Купити великі обсяги оздоблювальної продукції Knauf або повний комплект інших матеріалів для будівництва та ремонту можна зателефонувавши за номером (0800) 50-54-52.