0 грн. 0
Фільтр:
Відібрано:
Основа: Гіпсова
Ціна
Від
До
114
1073

Гіпсова шпаклівка

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Гіпсова шпаклівка – матеріал на гіпсовій основі, який в основному застосовують з метою остаточного формування гладкої та рівної поверхні стель або стін. Вона підходить для внутрішнього оздоблення основи з цементу, гіпсокартону та гіпсоволокна. Гіпсова шпаклівка допомагає усунути всілякі нерівності, замаскувати стики та вирівняти дефекти, готуючи поверхню до поклейки шпалер, фарбування, або нанесення інших фінішних матеріалів. З її допомогою можна створювати декоративні елементи в інтер'єрах, наприклад, ліпні панно, облаштовувати арки, колони і т.д. 

Гіпсова шпаклівка в роботі.jpg

Склад і особливості гіпсової шпаклівки

Купити гіпсову шпаклівку можна у вигляді сухої порошкоподібної суміші чи пастоподібного матеріалу. Найчастіше вона має білий колір, але можуть зустрічатися й інші відтінки, наприклад, жовті або рожеві, що пов'язано із місцем залягання гіпсу.

Гіпсова шпаклівка у вигляді сухої порошкоподібної суміші.jpg

Основу суміші складає гіпсова зв'язувальна речовина, а доповнюють її мінеральні наповнювачі та водорозчинні полімерні модифікатори. Ці добавки підвищують пластичність суміші та допомагають уповільнити процес затвердіння гіпсу, надаючи більше часу для роботи. Як мінеральні наповнювачі можуть використовуватися білий кварцовий пісок або мармурове борошно. Товщина шару матеріалу на поверхні залежить від розміру фракцій цього компонента. Так, у мармурового борошна він менший і може дорівнювати часткам міліметра. Включення модифікаторів та пластифікаторів до складу суміші допомагає запобігти передчасному висиханню шпаклівки, захищає матеріал від тріщин та осипання. Ці компоненти можуть відрізнятися в залежності від фірми виробника та впливають на кінцеві властивості суміші. Органічна комбінація всіх інгредієнтів допомагає створити надійний продукт високої якості. Після висихання матеріалу, яке не займає багато часу, на поверхні утворюється міцна гладка плівка, за рахунок чого знижується подальша витрата інших облицювальних матеріалів.

Різновиди гіпсової шпаклівки

Залежно від розміру частинок наповнювача виділяють наступні види гіпсової шпаклівки. 

Стартова гіпсова шпаклівка

Найбільш крупнозерниста. Також може бути віднесена до штукатурних сумішей, оскільки використовується з метою попереднього вирівнювання штукатурного шару, заповнення шорсткостей або нерівностей. Може наноситися прямо на ґрунтовану поверхню стін, підійде для вирівнювання вапняних або цементних штукатурок, дерев'яних та бетонних основ. Після неї можна клеїти шпалери або наносити декоративну штукатурку.

Стартова гіпсова шпаклівка.jpg

Фінішна гіпсова шпаклівка

Має дрібнозернистий склад та вид пластичної однорідної маси. Дозволяє наносити розчин найтоншим шаром. Застосовується на плоских поверхнях для створення тонкого чистового вирівнюючого шару. Після неї можна проводити фарбування.

Фінішна гіпсова шпаклівка.jpg

Універсальна гіпсова шпаклівка

Поєднує якості двох попередніх видів. Склад суміші середньозернистий. При мінімальному розмірі фракцій наповнювача забезпечує можливість нанесення шпаклівки середнім або тонким шаром. Застосовується для обробки поверхонь з будь-якого матеріалу, у тому числі може використовуватися при роботі з гіпсокартонними плитами для закладання стиків, на бетонних поверхнях, які були попередньо відштукатурені, або для закладання деформацій і тріщин. Після обробки стін універсальним засобом нема потреби у проведенні фінішної обробки.

Купити гіпсову шпаклівку можна у двох видах: 

 • сухі суміші – продаються у паперових мішках різних розмірів, потребують розведення водою. Зручні при великих обсягах робіт; 

 • готові суміші – розфасовані у пластикові відра та вже готові до використання. Перед початком робіт їх також потрібно ретельно перемішувати. 

Переваги та недоліки гіпсової шпаклівки 

Плюси гіпсової шпаклівки: 

 • якісне зчеплення з поверхнями різних видів, у тому числі бетонними, цегляними та гіпсокартонними; 

 • прийнятна ціна гіпсової шпаклівки; 

 • пластичність, що забезпечує якісне заповнення тріщин і запобігає їх появі; 

 • простота використання дозволяє працювати з матеріалом навіть не маючи релевантного досвіду; 

 • міцність та довговічність без утворення тріщин та відшаровувань; 

 • паропроникність, що сприяє правильному мікроклімату приміщення; 

 • економічність використання у порівнянні з аналогічними складами за рахунок меншої витрати при нанесенні; 

 • екологічність завдяки натуральним природним компонентам у складі; 

 • естетичний зовнішній вигляд. 

Однак гіпсова шпаклівка має деякі мінуси: 

 • підходить тільки для сухих приміщень, її не можна використовувати в умовах вулиці або в приміщеннях з високою вологістю, оскільки матеріал швидко вбирає вологу, втрачаючи міцність; 

 • сприйнятливість до перепадів температур; 

 • складність правильного підбору часу початку шліфування, коли матеріал вже підсох, але ще не затвердів, що потребує певного досвіду; 

 • необхідність швидкого нанесення, оскільки після розведення порошку водою суміш потрібно використовувати за 20-40 хвилин, при цьому повторно розводити її не можна. 

Чому вигідно купити гіпсову шпаклівку в магазині Наша Стройка 

Матеріал має попит на сучасному ринку завдяки вигідному співвідношенню ціни гіпсової шпаклівки та її якості та представлений у широкому асортименті. Магазин Наша Стройка пропонує скористатися нашою доставкою в межах Києва та передмістя. Купити гіпсову шпаклівку у великих обсягах або повний комплект інших матеріалів для будівництва та ремонту можна зателефонувавши за номером (0800) 50-54-52.