0 грн. 0
Фільтр:
Відібрано:
Основа: Акрилова
Ціна
Від
До
134
1169

Акрилова шпаклівка

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Акрилова шпаклівка – різновид полімерних матеріалів для оздоблювальних робіт, який може застосовуватися всередині приміщень або зовні будівель. З її допомогою вирівнюють поверхню або проводять фінішну шпаклівку перед фарбуванням. Цей універсальний матеріал підійде для різних поверхонь, включаючи цегляні, бетонні, кам'яні, металеві, а також із гіпсокартону чи дерева. Ціна акрилової шпаклівки доступніша в порівнянні з іншими полімерними шпаклівками.

Акрилова шпаклівка в роботі.jpg

Склад і особливості акрилової шпаклівки

Основу суміші становить синтетичний рідкий акрил, який одержують при переробленні акрилової кислоти. Також склад може включати крейду, тальк, іборит та ін. Тальк найчастіше використовується як плівкоутворювальний матеріал, а за допомогою білил надають необхідного кольору. Всі ці компоненти забезпечують високу пластичність матеріалу та дозволяють йому утворювати щільний та міцний шар. При взаємодії акрилу з іншими складовими утворюється однорідна маса, яка після висихання дає рівну та гладку поверхню. 

Цей вид шпаклівки має хорошу вологонепроникність, відмінно наноситься на будь-яку поверхню і забезпечує захист від усіляких зовнішніх впливів. Завдяки цьому сфера його застосування при виконанні оздоблювальних робіт практично безмежна. Вона включає вирівнювання внутрішніх стін незалежно від рівня вологості в приміщенні, оздоблення фасадів, шпаклювання різних поверхонь, і закладання стиків або тріщин у конструкціях з дерева, наприклад, у віконних рамах. 

Купити акрилову шпаклівку можна у вигляді пластичної в'язкої маси вже готової до використання, упакованої у відра із пластику.

Акрилова шпаклівка.jpg

Різновиди акрилової шпаклівки

Від різновиду залежить насамперед ціна акрилової шпаклівки. Існує кілька критеріїв класифікації. За сферою застосування акрилові шпаклівки ділять на види: 

 • для внутрішніх робіт – для приміщень із нормальним рівнем вологості, без вогкості; 
 • фасадна – підходить і для зовнішньої обробки будівель, і для сирих приміщень, довговічна, з високими теплоізоляційними характеристиками; 
 • універсальна – може використовуватися і в зовнішніх, і у внутрішніх роботах, годиться для різних поверхонь, навіть металевих.

Купити акрилову шпаклівку можна в кількох варіантах: 

 1. Порошку – вимагає розведення водою до досягнення оптимальної консистенції, тому скоріше підійде професіоналам. Ціна акрилової шпаклівки у вигляді порошку нижча. 
 2. Готової суміші – зустрічається частіше, може відразу використовуватися після попереднього перемішування, що позбавляє необхідності підбору оптимальної консистенції, пошуку інструментів та тари. В основному продається в пластикових контейнерах різного об'єму, довго зберігається і не загусає під час проведення робіт. Купити акрилову шпаклівку у вигляді готової суміші буде коштувати трохи дорожче, але вона зручніша в роботі. 

Відповідно до цільового типу матеріалу суміші поділяють на такі для металевих, бетонних, цегляних, гіпсокартонних, металевих поверхонь або деревини. 

Плюси та мінуси акрилової шпаклівки

Серед переваг варто зазначити:

 • гарна адгезія – для зчеплення матеріалу з будь-якою поверхнею;
 • пластична консистенція робить матеріал зручним у роботі навіть для новачків, він легко наноситься на поверхню шпателем;
 • тонкість шару дає можливість створити гладку та тонку поверхню;
 • відсутність усадки та тріщин після висихання – для збереження оздоблювального шару практично в незмінному вигляді;
 • міцність – для стійкості до деформацій та механічних впливів, ультрафіолету та різкої зміни температур; 
 • водонепроникність – для захисту від вогкості та плісняви; 
 • паропроникність – для циркуляції повітря та запобігання впливу грибка; 
 • довговічність – матеріал не жовтіє та не тріскається протягом багатьох років; 
 • екологічність забезпечується безпечністю складу для здоров'я та відсутністю виділення шкідливих речовин у навколишній простір;
 • теплоізоляція допомагає зберігати тепло; 
 • вогнетривкість робить матеріал безпечним під час пожежі; 
 • колірний спектр – шпаклівку можна фарбувати у будь-який колір, що дозволяє купити її у потрібному відтінку або додати необхідний пігмент самостійно;
 • відсутність запаху завдяки водній основі; 
 • легкість у роботі – еластичну масу легко наносити навіть без відповідних навичок, а застиглу поверхню можна шліфувати простим наждачним папером.

Серед недоліків необхідно відмітити:

 • швидке висихання вимагає швидкого проведення робіт та ускладнює повернення до якоїсь ділянки; 
 • необхідність шліфування для отримання ідеально рівної поверхні та сильне пилоутворення при її проведенні; 
 • обмежена товщина шару – примушує при вирівнюванні сильних перепадів наносити два і більше шарів; 
 • вимогливість до температури для підтримки необхідної консистенції та втрата еластичності при зниженій температурі;
 • ціна акрилової шпаклівки хоч і досить висока, але виправдовується її високою якістю та численними перевагами. 

Чому вигідно купити акрилову шпаклівку в магазині Наша Стройка

Акрилова шпаклівка поєднує в собі універсальність та функціональність з довговічністю. Вона зручна в роботі та підходить для будь-якої подальшої обробки. Магазин Наша Стройка пропонує скористатися нашою доставкою в межах Києва та передмістя. Купити акрилову шпаклівку у великих обсягах або повний комплект інших матеріалів для будівництва та ремонту можна зателефонувавши за номером (0800) 50-54-52.