Фільтр:
Відібрано:
Бренд: Husqvarna
Ціна
Від
До
405
28900

Садові тримери husqvarna

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Шведський концерн Husqvarna знаменитий якістю, економічністю і неймовірною надійністю всієї садової техніки, яку випускає. Серед всіх садових тримерів, електро- і бензотримери Хускварна завжди займають лідируючі позиції в статистиці продажів і рейтингах. Якщо ви хочете переконається, що рішення купити тріммер Husqvarna буде правильним ознайомтеся з особливостями виробів цього бренду.

Садові тримери husqvarna в роботі.jpg

Переваги та особливості триммеров Husqvarna

Бренд Хускварна випускає тільки бензинові та акумуляторні тримери для косіння трави. Поставивши мобільність та автономність на перше місце. Багато технічних рішень та переваг справедливі для обох варіантів приводу, тому розглянемо загальний список:

 1. Система легкого запуску SmartStart для бензинових двигунів. Складається з комбінації двох технічних рішень:

  • полегшене на 40% зусилля на шнурі запуску двигуна, можна легко запустити двигун, не знімаючи бензотример Husqvarna з плеча;

  • вимикач запалювання двигуна не фіксується в положенні «вимкнено», після зупинки мотора повертається в початковий стан і двигун знову готовий до запуску.

 2. Для акумуляторних тримерів розроблені кілька варіантів батарей з різною ємністю, аж до ранцевого блоку з акумуляторами. Для звичайних акумуляторів на 36В створено пристрій швидкої зарядки (35 хвилин). Час автономної роботи від батареї 35-40 хвилин, дорівнює чи перевищує час зарядки. З зарядним пристроєм і парою акумуляторів можна безперервно працювати повний робочий день.

 3. Крім волосіні і диска для косіння трави до тримера Husqvarna існує безліч насадок на кшталт кущорізів та висоторізів. Досить купити один тример з насадками і отримати цілий парк техніки для догляду за газоном деревами і декоративними кущами.

 4. Всі тримери Хускварна легко розбираються на дві частини. Частина штанги з косильною головкою легко від'єднується від блоку з двигуном і ручками.


 5. Навіть бензотримери Husqvarna мають знижений рівень шуму в двигунах останніх поколінь. Хоча, звичайно, не можуть зрівнятися за рівнем шуму з електричними моделями.

  Садові тримери husqvarna.jpg

  Чому вигідно купити тример Хускварна в магазині Наша Стройка

  По-перше, у нас тільки офіційний товар. Ніяких підробок і «сірого» імпорту. Тому у нас не тільки офіційна гарантія та сервіс, а й діють актуальні акції від Українського представництва Husqvarna. Наприклад, акумуляторний тример з зарядним пристроєм і однією батареєю за ціною хорошою бензинової мотокоси. Зазвичай акумулятори та зарядний пристрій можна придбати окремо і коштують дорожче ніж мотокоса.

  По-друге, у нас в продажу є й інші інструменти, і техніка як для саду, так і для будівництва:


  • бензопили і ланцюгові електропили;

  • електроінструмент: шуруповерти, болгарки, перфоратори;

  • мотоблоки, культиватори та навісне обладнання до них.


  Якщо залишилися питання щодо вибору, термінів доставки і можливих форм оплати тримерів Husqvarna телефонуйте (0800) 50-54-52.