Фільтр:
Відібрано:
Бренд: BOSCH
Ціна
Від
До
405
28900

Електротримери Бош (Bosch)

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Триммери електричні Bosch (Німеччина) – це 100% надійність і ергономіка. Яку б модель ви не вирішили купити електрокоса bosch здивує зручністю, продуманістю, і мінімальним шумом при роботі. Розберемося за рахунок чого вдається досягти таких хороших показників, і за що ви платите, коли купуєте інструмент Бош.

Тримери електричні Bosch.jpg

Особливості модельного ряду електротримерів Bosch

У нас можна купити електрокосарки Бош як мережеві, так і акумуляторні. Двигун акумуляторних тримерів як правило розташований внизу, а батарея зверху, щоб зберегти баланс. Найчастіше це дуже тихі, маневрені та зручні машини. Оскільки двигун внизу головка садового тримера БОШ часто може повертатися. Це зручно для підстригання трави вздовж доріжок зборів і бордюрних сходинок. Поворотна головка, наприклад, в моделі Bosch EasyGrassCut 26.

Тример Bosch EasyGrassCut 26.jpg

Але все тримери Бош з нижнім розташуванням двигуна найчастіше малопотужні підходять для газонів і квітників, за якими регулярно доглядають. Так вони дуже зручні з ними легко впорається підліток або тендітна дівчина. В принципі запасу потужності одноручного тримера Бош вистачить і для бур'янів з товстими і навіть сухими стеблами, але працювати вони будуть повільно і на межі потужності, що погано для ресурсу двигуна.

Тому для більш серйозних завдань у нас можна купити електрокоси Бош з верхнім розташуванням двигуна. Для всіх моделей як з прямою штангою, так і з вигнутою справедливо:

  1. Швидка заміна шпульки з волосінню на ніж дає можливість оперативного переходу з м'якою трави на жорсткі бур'яни. Без ключів і зайвих зусиль на відміну від конкурентів.

  2. Електрокоси Bosch – легко розбираються, штанга від'єднується від рухового блоку з руків'ям. В принципі всі моделі садових тримерів розбираються так само, але тільки у БОШ цей процес легкий і простий і техніка розрахована на багаторазове збирання і розбирання. Це важливо, якщо потрібно інструмент возити з собою або для економії місця для зберігання.

  3. Прекрасний баланс і швидкозйомний карабін наплечного ременя з багаторазовим запасом міцності.

  4. Всі тримери БОШ мають ефективну систему виброгашения і зниження шуму. Електричний інструмент взагалі працює набагато тихіше бензинового. Але електрокоси BOSCH працюють тихіше більшості конкурентів.

  5. Мережеві тримери обладнані захистом від перевантаження, короткого замикання і перепадів напруги.

Конструкція і органи управління кожної моделі настільки прості і логічні, що вже через кілька хвилин будь-яка людина почне впевнено користуватися садовою технікою BOSCH.

Чому вигідно купити електрокосарка Бош в магазині Наша Стройка

По-перше, тільки офіційний товар, з актуальною гарантією ніякого сірого імпорту і, тим більше, підробок. У нас можна отримати офіційний паспорт, а по ньому продовжену гарантію після реєстрації на сайті українського представництва Bosch.

По-друге, у нас є й інший інструмент для саду та будівництва як від Бош, так і від інших брендів. наприклад:

  • газонокосарки та снігоприбирачі;

  • болгарки, перфоратори та шурупокрути;

  • бензопили, подрібнювачі гілок і дроворуби.

Якщо з'явилися питання щодо вибору, термінами доставки або можливим формам оплати, в тому числі в розстрочку, телефонуйте (0800) 50-54-52.