Будівництво та ремонт
Будівельні інструменти та обладнання
Все для саду
Будинок і квартира

Шатер туристичний – це зручна складна конструкція в якій можна розміститись на повен зріст. Найчастіше чотирикутної або шестигранної форми. Багато людей хочуть купити намет туристичний у вигляді шатра, адже даний атрибут став незамінний для сучасних дачників і любителів подорожувати з комфортом. Подібні вироби відрізняються багатофункціональністю, дозволяють розбивати табір в будь-якому місці, захищають своїх мешканців від комах, жарких променів сонця, поривів вітру та атмосферних опадів.

Переваги наметів туристичних

Головним достоїнством даних виробів є дивовижна компактність товару, який в складеному вигляді займає мало місця. Його зручно брати з собою на будь-які виїзні заходи, адже процес монтажу і демонтажу не займе багато часу і зусиль.

Додатковою перевагою буде виступати водонепроникність, яка за рахунок наметової тканини властива переважній більшості представлених в каталозі моделей. Захист від вітру і стійкість до перекидання туристичних наметів легко досягається за умови вірно виконаної розтяжки і якісно проклеєних швів.

Більшість моделей оснащено москітними сітками, що дають додатковий захист від комах якщо вчасно розгорнути їх з усіх чотирьох сторін конструкції. При цьому моделі, оснащені прозорими вікнами, дозволять навіть при закритих стінках бачити все, що відбувається зовні.

Купити шатер туристичний в магазині Наша Стройка

Ніяка поїздка на дачу, в похід, ліс або пікнік не зможе обійтися без туристичного шатра. Купити цей товар буде корисно всім, хто планує регулярно відпочивати на природі. Для того щоб проведене на свіжому повітрі час приносило виключно позитивні емоції, подбайте в каталозі нашого інтернет-магазину відповідні моделі.

Представлений асортимент включає в себе безліч різнопланових виробів, які мають відмінності в ціні, виробника, конфігурації і розмірах. Підберіть найбільш підходящий варіант для себе і своєї компанії, щоб відпочинок був комфортним і в задоволення!

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.