0 грн. 0

Прозорий шифер Roeber

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Профільований полікарбонат Rober (Німеччина) – це якісний і довговічний прозорий шифер. Ціна хвилястого полікарбонату трохи вище конкурентів, але натомість отримаєте ексклюзивний продукт. Виглядає просто чудово, зверніть увагу на модифікацію з трапецієподібної формою профілю і текстурованою поверхнею. В асортименті є і трапецієвидна і напівкругла форма профілю. Розмірний ряд не дуже широкий, всі варіанти хвилястого полікарбонату від Rober існують в листах розміром 1,045 х 2 метри, але це найзручніший і затребуваний на ринку розмір.

Профільований полікарбонат Roeber (Германия).jpg

Які переваги в хвилястого полікарбонату Rober

Зовні прозорий шифер з полікарбонату схожий на профільований ПВХ шифер або склопластик, але сировина тут все ж принципово інша. Обидва види матеріалу існують паралельно і у кожного є свої переваги. Хвилястий полікарбонат, ціна якого вища, гірше згинається, коли потрібно зробити арочну конструкцію, і менш стійкий до розчинників і кислот. При цьому Rober міцніший механічно. Для монтажу не потрібен спеціальний інструмент і кваліфікація, найскладніший пристрій, який вам знадобиться, це шурупокрут. Викладемо всі переваги коротким списком:

 1. Ударна міцність полікарбонату Rober вище в порівнянні з ПВХ шифером на 20-30%. Як наслідок він краще тримає град. В останні роки в Україні почастішали шквальні вітри та грози з градом, і міцність сильний аргумент на користь хвилястого полікарбонату.

 2. УФ стабільність. Полікарбонатний шифер захищений від сонця, але захист нерівномірний. Є поняття лицьової і внутрішньої сторони. До сонця потрібно повертати стороною з якої нормально (не дзеркально) читається напис з краю листа. Інакше термін служби сильно зменшиться, внутрішня сторона захищена від сонця рівно настільки щоб витримувати відбите випромінювання від поверхні води і інших блискучих і дзеркальних поверхонь. Будьте уважні, ціна хвилястого полікарбонату занадто висока щоб купувати його двічі.

 3. Гарантія 10 років на стабільність кольору і прозорість та на градостійкість за умови правильного монтажу.

 4. Естетика. Знайдеться два три конкурента, за зовнішнім виглядом і ціною. І якщо новий матеріал у всіх виглядає гідно, то через 3-5 років профільований полікарбонат від Rober залишиться таким же свіжим і міцним, чим зможуть похвалитися не всі аналоги.

Особливості монтажу профільованого полікарбонату Rober

Іноді його називають профільний полікарбонат, але правильно все ж профільований, профільною буває робота за фахом. Що стосується монтажу варто враховувати особливості всіх пластикових матеріалів:

 1. Теплове розширення, щоб за сезон зима / літо матеріал не повело і не потріскалися місця кріплень ОБОВ'ЯЗКОВО:

  • свердлити отвори під кріплення діаметром на 3-4 мм більше ніж болт або саморіз, якщо загвинтити шуруп прямо через лист, його поведе або з'являться тріщини навколо точки кріплення;

  • краї і вільні звіси хвилястого полікарбонату не повинні не повинні щільно притискатися до стін, балок і стовпів, потрібен мінімальний зазор 3 мм, краще, щоб кромка була захована під карниз основної покрівлі або під жолоб водостічної системи.

 2. Крок і матеріал обрешітки. Найкраще дерев'яні бруски, бо метал може сильно нагрітися на сонці через прозорий матеріал і в місці контакту пластик може «поплисти». А при контакті дерева з полікарбонатом перегрів і деформація виключені в принципі. Якщо все ж необхідно закріпити полікарбонат на сталевому риштуванні потрібно його пофарбувати її в білий колір або підкласти фольгу під місця торкання.

  Дерев

 3. Вентиляція і мінімальний ухил. Прозорий профільований полікарбонат Rober не можна укладати на зовсім пласку поверхню повинен бути мінімальний ухил 10 градусів. Він потрібен для створення циркуляції повітря за рахунок перепаду висоти. Поверхня обдувається охолоджується і полікарбонат служитиме реально довго.

Чому варто купити хвилястий полікарбонат Rober в інтернет-магазині Наша Стройка

По-перше, у нас 25 філій по всій території України, на багатьох прозорий шифер Rober підтримується постійно, на інші можна перемістити з центрального складу на протязі тижня.

По-друге, ми прямий імпортер цього бренду, а значить немає зайвих націнок. І якщо десь ціна на хвилястий полікарбонат нижче ніж у нас, там явно щось не так з якістю.

Якщо потрібні відповіді з приводу ціни, наявності, можливості купити хвилястий полікарбонат в вашому регіоні телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.