В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Плоский шифер

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Плоский шифер – це листовий або рулонний матеріал з того ж складу, що і профільований (класичний прозорий шифер). Застосовується в основному для обшивки вертикальних поверхонь: стінки альтанок, перегородки, іноді для створення козирків. А прозорий плоский шифер використовується для умовного «скління» веранд і зон відпочинку. Він пропускає достатньо світла, при цьому створює приємну тінь. Пластик добре гнеться і згортається в будь-якому напрямку, хоча за цю перевагу доводиться платити міцністю. Питома градостойкість профільованого листа трохи вище в порівнянні з плоским.

Плоский шифер.jpg

Різновиди і особливості плоского шиферу

Сам термін пішов від пласких азбестоцементних листів, які робилися з того ж матеріалу що і хвилястий шифер. Спочатку був тільки хвилястий азбестоцементний лист, потім з'явилися плоскі плити їх назвали плоским шифером. Товщина і вага асбоцементного листа набагато більша в порівнянні з хвилястим. Але це інша товарна група. У нас у продажу є ЦСП плити (цементно-стружкові), які візуально трохи схожі, але у них вирішено головний недолік асбоцементних плит – крихкість.

У цьому розділі ви можете купити плоский шифер з декількох видів пластику:

  1. Укріплений скловолокном ПВХ (полівінілхлориду). Це армований лист випускається тими ж брендами, що і хвилястий. У нас це Волномпласт і Еліпласт обидва бренди італійські. Доступні варіанти товщини 0,8-1,1 мм, ціна плаского шиферу за 1 м2 така ж, як і класичного профільованого.

  2. Листовий шифер з полікарбонату. Відразу хочемо усунути плутанину, пласким шифером помилково називають монолітний полікарбонат. Подивитися ціни і розміри можна якщо перейти по посиланню в розділ листового полікарбонату. Варіантів товщини і розмірів листа тут набагато більше, від тонких листів в 1-2 мм, до 12 мм прозорих плит, здатних витримати падіння каменю.

Рулонне фасування часто зручніше, менше нахльостів і перекриттів. Листовий шифер, розміри якого в середньому 2 метри на 1 метр, не дає таких переваг

Область застосування листового шиферу

Наведемо лише найочевидніші, насправді фрагменти і обрізки плоского шиферу з кольорового пластику використовують і для художніх інсталяцій, і для спорудження куренів, і для будиночків на деревах. Але повернемося до класичного застосування, для чого можна купити плоский шифер:

  1. Балкони – обшивка для створення тіні, захисту від вітру, дощу і снігу.

  2. Альтанки – плоский шифер краще підходить для конічних і круглих дахів, але частіше плоскими листами обшивають стінки альтанок. Виходить ефект усамітнення.

  3. Веранди і маленькі тераси. Для козирків і обшивки стін, щоб створити захищену від дощу і вітру вхідну групу на дачі або сільському будиночку.

  4. Перегородки і огорожі – для квітників, в майстернях і верандах.

  5. Для теплиць – тут плаский шифер успішно конкурує за ціною з стільниковим полікарбонатом. Він не дає такого теплового ефекту, але ціна помітно нижче, а ударна стійкість навіть вище за рахунок того, що матеріал пружинить.

Як вигідно купити плоский шифер в інтернет-магазині Побудуй

По-перше, ціна плоского шиферу, як і інших будматеріалів, в інтернет-магазинах нижче в порівнянні з офлайн точками продажу.

По-друге, ви можете купити шифер в рулоні довільної ширини. Бренд Еліпласт випускає хвилястий і плоский варіант покрівельного пластику. Плаский йде шириною по 2 метри. Стандартна довжина 10 або 20 метрів. Але під замовлення ми можемо відрізати будь-який фрагмент кратний одному метру. Наприклад, 2 на 5, 7 або 9 метрів.

По-третє, у нас є своя доставка по Києву та передмістю, а для мешканців інших регіонів є знижка 15% на послуги Нової Пошти.

Якщо виникли додаткові питання по наявності, характеристикам, ціні, можливості придбати плоский шифер в вашому регіоні телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.