0 грн. 0

OSB 3

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

OSB 3 – це універсальні щодо співвідношення вологостійкість і ціна будівельні плити з відходів деревини. Якщо ви вирішили почати будівництво свого приватного будинку або затіяли ремонтні роботи, вам в будь-якому випадку знадобиться такий будівельний матеріал, як ОСБ-плита 3-го класу вологостійкості. Це універсальні ОСБ-плити, які використовуються для побудови каркасних будинків, для облицювання будівель, а також для створення підлог. Вони допоможуть захистити ваш будинок від вогкості, а також будуть краще утримувати тепло в будівлі.

OSB 3 – переваги плит 3-го класу водостійкості

ОСБ плиты 3-й класс

OSB-3 – це плита, яка має високу міцність і при цьому легка в обробці. За рахунок своєї чудової стійкості до вологи її прийнято використовувати в будівництві будинків або для їх облицювання. Краще цієї плити може бути тільки ОСБ 4-го класу завдяки своїм можливостям витримувати значні механічні навантаження.

Явною перевагою ОСБ плити 3-й класу стала її доступна ціна, при тому що застосування цього будівельного матеріалу дуже широке. Це, мабуть, і є друга особливість даної конструкції. Дійсно, застосування ОСП дуже різноманітне, що робить її найпопулярнішим і універсальним матеріалом для будівництва та виготовлення різного роду речей.

З даного класу плити можна зробити:

  • сендвіч панелі;

  • покрівельні настили;

  • чорнову підлогу;

  • задекорувати приміщення;

  • зробити опалубку для фундаменту.

Нерідко цей матеріал використовується для створення стелажів, тари, упаковок, сходів і ще багатьох речей, які будуть корисні в побуті.

Купити OSB 3 в інтернет-магазині "Наша Стройка"

Якщо вам необхідні ОСБ-плити для будівництва несучих конструкцій, тоді ви не помилитеся, якщо вирішите купити osb-3 в нашому інтернет-магазині! Даний клас цього будівельного матеріалу має високу вологостійкість, що відмінно підійде для побудови каркасних будинків. Наші експерти проконсультують вас з будь-якого питання. Ми забезпечимо вам доставку будь-яких будівельних матеріалів по всій території України. Зробіть своє замовлення на нашому сайті зараз і насолоджуйтеся бездоганною якістю матеріалів!