Водостоки Docke

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Водостік Docke – це пластикові водостоки і це ваш варіант, якщо потрібно підкреслити стиль і неповторність фасаду. Кольорова гамма системи Дьоке унікальна, а якість сировини і матеріалів підтверджені концерном «D.Ö.C.K.E. Systemlosungen Gmbh» Німеччина. В Україні можна купити водостік Docke з заводу «Дьоке Екстружен» Росія, який працює за ліцензією німецької компанії. Там же роблять сайдинг і софіти цієї ж торгової марки.

Водосток Docke

Огляд водостоку Docke в Україні

Випускається три лінійки водостічних систем Дьоке:

 1. Docke LUX – водостік великого діаметру 141/100 за доступною ціною. Виглядає стильно і багато, може збирати воду з площі понад 250 м2 на одну точку зливу. Кольорова гамма серії Люкс обмежена трьома варіантами: білий (пломбір); коричневий (шоколад); сірий (графіт).

  Docke Lux

Товщина стінок збільшена до 2.2 мм, діаметр ринви серії Люкс Docke 141 мм, діаметр труби 100 мм.

Довговічність і гарантія - 7 років гарантії на збереження кольору, 25 років гарантії на цілісність і відсутність деформацій. Ціна водостоку Docke трохи вище в порівнянні з найближчими конкурентами, але надійність і тривалість терміну гарантії того варті.

 1. Docke Premium – основна серія в лінійці Дьоке. Розмір 120/85 – товщина стінок 1,8 мм. Підходить для 90% скатних покрівель (площа 140 -240 м2). Саме тут реалізована «смачна» кольорова гамма, гордість компанії Docke: пломбір, шоколад, каштан, гранат, графіт.

  Docke Premium

Гарантія на водостік Docke Premium 7 років на збереження кольору і 25 років! на цілісність і відсутність деформацій. У цей серії ідеальне співвідношення ціни й якості, плюс унікальна кольорова гамма. Купити водостік Docke Premium потрібно якщо хочете бути унікальними.

 1. Standart Docke – економ варіант, водостік для дахів площею до 150 м2. Розмір 120/80. Мінімальна ціна в класі, але при цьому продукт якісний з багатою кольоровою гамою: зелений, світло-коричневий, темно-коричневий, червоний і білий.

  Docke Standart

Товщина стінок 1,7 мм, гарантія на стабільність кольору 3 роки, на цілісність до 20 років.

Як розрахувати кількість точок зливу водостоку Дьоке

Вибір діаметра і пропускної здатності системи залежить від кількох факторів:

 1. Площа скату покрівлі – саме від цього залежить кількість точок зливу на кожен скат, та й взагалі, яку серію водостоку Дьоке потрібно купити.

 2. Матеріал покрівлі - під гладку металеву покрівлю діаметр водостоку Дьоке беріть із запасом. Не потрібно економити, ціна зіпсованого фасаду, якщо система буде захлинатися, значно вище.

 3. Кут піднесення - чим крутіший скат (12 і більше градусів), тим вищою є швидкість потоку. А якщо покрівля гладка, то вода розганяється як з трампліна, і щоб не було переливу, потрібно брати жолоб ширший. Так, ціна водостоку Docke LUX вища за інші, але вода не зіпсує фасад, та й точок зливу буде менше, так що підсумкова ціна зросте не так вже сильно. І навпаки, якщо покрівля плоска або майже плоска, то швидкість руху води в жолоб буде значно повільнішою.

 4. Кількості опадів у вашому регіоні. Крім середньої кількості потрібно розуміти характер опадів, частіше затяжні дощі середньої інтенсивності або грози зі зливами, але оскільки вся Україна приблизно в одній кліматичній зоні, можна користуватися усередненими даними, див. таблицю нижче.


Тип водостоку

Площа даху на оду трубу (точку зливу), м2

Docke lux

250-280

Doke Premium

140-250

Docke Standart

до 150


Якщо залишилися питання щодо підбору, наявності чи ціни водостоку Дьоке, телефонуйте за номером (0800) 50-54-52

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.