0 грн. 0

Парники із спанбонду

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Домашні парники з спанбонду знайшли широке застосування серед дачників і власників присадибного господарства. Придбати їх може кожен, тому що вони прості і доступні за ціною, а приріст врожаю ви отримаєте досить істотний. Якщо ви давно замислювалися спорудити невелику теплицю на ділянці, вибирайте все необхідне у нас, на сторінках інтернет-магазину «Наша Стройка» і купуйте за максимально вигідними для вас цінами!

Переваги та особливості парників з спанбонду

Спанбонд, в порівнянні з іншими матеріалами, які використовуються для теплиць (традиційно - це плівка), має більш високу міцність. Крім того, головною перевагою матеріалу є те, що він "дихаючий", а це означає, що всередині парника буде створено свій унікальний мікроклімат з постійною рециркуляцією кисню і вологи.

У порівнянні з тією ж плівкою, міні-теплиці зі спанбонду мають більш тривалий термін служби. І, що важливо, всі опади будуть повільно проникати всередину, зрошуючи рослини, а не накопичуватися на зовнішніх стінках парника і утворювати провисання.

При спорудженні теплички з використанням спанбонду немає ніякої необхідності створювати масивний, жорсткий каркас. Матеріал сам по собі дуже легкий і парник може бути створений навіть без поперечних дуг.

Вирощуючи рослини таким чином, ви забезпечите зеленим культурам швидке і правильне дозрівання. А це, в свою чергу, гарантує багатий урожай.

Купити парник з спанбонду в інтернет-магазині «Наша Стройка»

Вибирайте готові моделі парників і міні-теплиць зі спанбонду будь-яких необхідних вам розмірів і купуйте їх в нашому інтернет-магазині з можливістю доставки по Україні. Наша продукція гідної якості, має прийнятну ціну, а також тривалий термін використання.

При необхідності, отримати консультацію з питань придбання або параметрів товару ви можете у наших онлайн-консультантів!