0 грн. 0

Пластиковий парник

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Пластиковий парник – справжня знахідка для дачників і городників. За наявності в пластикового парника вашому господарстві, ви забудете про проблеми весняних заморозків, про пізню висадку рослин у відкритий грунт, про всі складнощі, пов'язані з доглядом за особливо примхливими в вирощуванні зелених культур. З парником рослини вимагають значно менше уваги, але розвиваються і плодоносять при цьому в рази швидше і сильніше!

Вибирайте парник з основою із пластику будь-якого необхідного вам розміру і замовляйте його у нас, в інтернет-магазині «Наша Стройка».

Переваги садових парників і міні-теплиць з пластика

Основними перевагами пластикових парників і тепличок, представлених на сторінках нашого інтернет-магазину, є:

  • низька ціна – ми реалізуємо садовий інвентар за цінами від виробника;

  • 100% якість продукції – всі парники проходять обов'язковий контроль якості перед відправкою клієнту. Якість гарантована не тільки виробником, а й особисто нами;

  • великий вибір варіантів пластикових парників – у нас ви підберете оптимальний розмір теплички;

  • можливість придбати товар, не виходячи з дому, з доставкою по всій території України.

Монтаж парників з основою із пластику простий  в установці. Також вони мають високу міцність. Проте, на зимовий період їх рекомендується демонтувати. На морозі основа може втратити свої властивості міцності і при надмірному механічному впливі пошкодитися.

Бажаєте купити пластиковий парник недорого? Замовляйте його в інтернет-магазині «Наша Стройка»

У нас ви легко зможете підібрати найбільш практичну модель теплички для вашого саду або городу і купити його за найбільш доступною для вас ціною. Якщо в ході вибору моделі міні-теплиці вам знадобитися додаткова консультація або допомога фахівця, звертайтеся до нас! Будемо раді допомогти вам у придбанні!