0 грн. 0

Металеві теплиці та парники

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Металеві парники і міні-теплиці – обов'язковий атрибут для будь-якого дачника або власника заміського будинку, який хоче, щоб на його столі завжди були свіжі овочі зі своєї ділянки. І якщо проблема з кущами і плодовими деревами вирішується досить просто, то з зеленню і овочами все набагато складніше, адже вони більш вибагливі до мінливих погодних умов. Якраз в цій ситуації на допомогу прийдуть металеві парники і міні-теплиці.

Особливості металевих парників і міні-теплиць

Для того щоб підвищити врожайність культур які ростуть на вашій ділянці, необхідно дотримуватися основних технологій і правил вирощування рослин в тепличних і парникових умовах. Створення відповідного і стійкого мікроклімату всередині конструкції зможе забезпечити власників завжди свіжими і корисними овочами.

При виборі металевих парників і міні-теплиць особливої уваги заслуговує форма, матеріал конструкції і покриття. Матеріал покриття – ключовий компонент, висока якість якого здатна гарантувати отримання високого врожаю. На сьогоднішній день найбільшою популярністю користуються моделі з агроволокна.

Крім того, важливу роль буде грати різновид конструкції:

  • аркова;

  • гармошка;

  • переносна;

  • розбірна.

Як матеріал каркаса використовується метал, який відповідає таким вимогам як стійкість і жорсткість конструкції в різних температурних і погодних умовах.

Купити металеві парники і міні-теплиці

Подібні вироби вже давно відомі всім, хто звик вирощувати розсаду, не хвилюючись через стрімко мінливі погодні умови. Усередині таких мініатюрних оранжерей підтримується сприятлива температура і вологість для якнайшвидшого росту рослин. Забезпечення потрібного мікроклімату здійснюється за допомогою утримання всередині конструкції тепла за рахунок особливостей матеріалу покриття, яке відрізняється мінімальною теплопровідністю.

Інтернет-магазин «Наша Стройка» пропонує вигідно купити металеві парники і міні-теплиці. Широкий асортимент високоякісних виробів дозволить насолоджуватися смачними і корисними овочами. А компактність і простота використання конструкції ніколи не викличе складнощів у користуванні.