Опора для винограду

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Вирощування винограду неможливе без опорних конструкцій або опор для рослин. Адже гілки рослин за сезон можуть вирости до 3-х метрів. Для того, щоб отримати великий урожай і спростити собі догляд за цією зеленою культурою в подальшому, фахівці рекомендують використовувати опори для винограду. У широкому асортименті ми пропонуємо їх в нашому інтернет-магазині!

Замовляйте опори для винограду на сайті "Наша Стройка" за найбільш прийнятними для вас цінами з можливістю доставки містами України!

Як вибрати каркас для винограду. На що звернути увагу?

Рекомендуємо врахувати, що представлені конструкції виконують не тільки функціональну, але й естетичну роль на ділянці. Тому дизайнери створили каркаси самих різних форм, в тому числі і складних, які візуально нагадують арку або металеве серце. Подумайте, яка з композицій найбільш вдало виглядала б на вашій ділянці.

Далі, що слід обов’язково враховувати – це місце посадки зеленої культури. Виходячи з цього, ви можете підібрати:

  • прямі опори для винограду;

  • плоскі;

  • Г-подібні;

  • квадратні.

Кожна з композицій по-своєму унікально виглядає на ділянці, доповнюючи її тими чи іншими особливостями. А найголовніше – конструкції забезпечують правильний і швидкий ріст виноградних культур.

Представлені нами опори для винограду виготовлені з кованого металу. Вони мають не тільки міцний каркас, а й декоративні елементи з художньої ковки. Вироби покриті порошковою фарбою, яка надійно захищає залізо від корозії, а також забезпечує високу стійкість до механічних пошкоджень.

Вибирайте і замовляйте опори для винограду в інтернет-магазині "Наша Стройка" з доставкою в усі міста України! Наші каркаси легко стануть не додатковим, а одним з основних елементів декору вашої прибудинкової або дачної ділянки!

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.