0 грн. 0

Опори для помідор

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Однією з умов правильного вирощування помідор є підв'язування рослин за допомогою опор для рослин. Але одна справа, коли цей процес виконується з використанням саморобних дерев'яних кілочків і зовсім інша - використання професійних опор для помідор. В такому випадку ви маєте можливість отримати більш міцне підґрунтя, за яким можуть заплітатися гілки кущів, рости швидше, даючи більший урожай.

Хочете спробувати такий спосіб вирощування? Тоді замовляйте опори для помідор в інтернет-магазині "Наша Стройка" з доставкою по Україні!

Переваги представлених нами опорних конструкцій для овочевих культур

Заплетені на опору помідори, дійсно, розвиваються швидше і краще, ніж при традиційному способі вирощування і підв'язуванні. Рослина отримує місце, кожен з листочків куща на повну вбирає в себе сонячні промені й кисень. Це обов'язково відіб’ється на смакових якостях плодів.

При використанні опор, опора для рослин вентилюється і просушується після поливу, а не підгниває. Напевно, така проблема вам знайома.

Вертикальне вирощування дозволяє заощадити дорогоцінне місце на ділянці. Особливо це актуально для сортів помідорів, які при вирощуванні утворюють досить великі кущі.

І, звичайно ж, сам процес догляду за рослинами, збір врожаю стає більш комфортний.

Купити опори для помідор та інших рослин в інтернет-магазині "Наша Стройка"

Замовляйте представлений аксесуар для вашого городу та саду за найбільш доступною ціною з можливістю доставки по Україні. Наші опори стануть не просто зручним функціональним доповненням для вашої ділянки, але ще і додатковим аксесуаром, завдяки тому, що мають вони різну форму і містять безліч декоративних елементів кування!