Фільтр:
Відібрано:
Тип: Арматурні
Ціна
Від
До
52
12129

Ножиці арматурні

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Ножиці арматурні (болторізи) представляють собою шарнірно-губцеві вироби, за допомогою яких можна перекушувати болти, арматури, прутки, труби і так далі. Велику популярність даний вид ножиць по металу отримав за рахунок великої сфери застосування, яка включає в себе монтажні та ремонтно-будівельні роботи.

Що стосується конструктивних особливостей, то виріб включає до свого складу пару довгих ручок з ріжучими губками. Для утворення високих ріжучих зусиль на ріжучих губах знаходиться важільний механізм.

Особливості вибору арматурних ножиць

Підбір болторіза слід здійснювати, спираючись на ряд обов'язкових характеристик. В першу чергу необхідно визначитися з довжиною, яка в залежності від сфери застосування може істотно варіюватися:

  • стандартні (300-450 мм);

  • посилені (600-900 мм);

  • силові (900-1200 мм).

Наступним важливим моментом буде виступати матеріал виготовлення. Ріжучі елементи зазвичай виробляються з хром-молібденової або хром-ванадієвої сталі з додатковим індукційним захистом. Шарнірна частина виконується із загартованої інструментальної сталі.

Для комфортного використання інструменту рукояті можуть бути доповнені прогумованими накладками або системою подвійного важеля. Для безпечного виконання робіт під напругою знадобляться діелектричні рукоятки.

Купити ножиці арматурні

Інтернет-магазин «Наша Стройка» пропонує купити ножиці арматурні за вигідними цінами! Представлені у нас вироби відрізняються підвищеною міцністю, тривалим терміном служби і зручністю використання.

В електронному каталозі нашого ресурсу можна знайти інструменти з широким спектром застосування, які відрізняються помірною вартістю і здатні забезпечити ефективне і безпечне виконання робіт. Якщо вам потрібна консультація фахівців або допомога в підборі інструмента - звертайтеся до нас прямо зараз!