0 грн. 0

Новорічні вінки

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

В очікуванні зимових свят більшість людей бажають придбати новорічні вінки для декорування власного будинку. Подібна традиція започаткована ще в добу середньовіччя, коли подібним чином католики прикрашали свої житла. Чотири свічки і різдвяний вінок були символами світла і народження Ісуса Христа. Сьогодні подібний елемент декору мало пов'язаний з релігійними подіями і тому даний аксесуар користується популярністю в багатьох країнах світу.

Види і особливості новорічних вінків

Для того щоб ваш будинок напередодні різдвяних свят виглядав особливо красиво і унікально, прикрасьте його за допомогою вінка. Подібні аксесуари бувають декількох видів, виконані з різних матеріалів:

  1. Штучна або натуральна хвоя – найбільш класичний і поширений варіант виготовлення вінків. Найчастіше подібна прикраса декорується за допомогою стрічок, шишок, штучних квітів та інших яскравих атрибутів.
  2. Шишки – прекрасний і нестандартний вид, в основі якого використано справжні шишки разом з засушеними частинками фруктів, горіховою шкаралупою і іншими натуральними матеріалами. Сучасні тенденції неухильно прямують в сторону оригінальності і екологічності виробів.
  3. Фетр – може застосовуватися як в якості основної частини, так і для створення окремих прикрас на вінку. Подібний виріб відмінним чином підійде тим людям, які вважають за краще бути оригінальними у всьому і не дотримуються стандартних рішень.

Купити новорічний вінок

У давні часи новорічні вінки виготовляли вручну з ялинових або ялицевих гілок, додатково прикрашаючи їх солодощами, фруктами, дзвіночками і яскравими стрічками. Сучасні тенденції дозволяють не витрачати власний час на створення шедевра, а просто купити новорічний вінок в інтернеті.

У нас на сайті можна купити новорічні вінки на будь-який смак, колір і суму. Представлені вироби дозволять прикрасити свій будинок напередодні низки головних зимових свят і весело зустріти їх в затишній і хорошій атмосфері.