0 грн. 0

Новорічні свічки

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Прикрашати свій будинок на зимові свята за допомогою новорічних свічок – давня традиція, яка сформувалася в Європі. Спочатку використовували зразки червоного кольору, які поєднували з ялиновими вінками і гілочками. На сьогодні строгих канонів і обмежень немає, тому подібні святкові аксесуари використовують так, як заманеться вашій фантазії при створенні святкових композицій.

Новорічні свічки для зимової казки

Вирішили зустріти Новий Рік в розслаблюючій і чарівній атмосфері при свічках? Для того щоб відтворити відповідну атмосферу в святкові дні найкраще підійдуть саме новорічні свічки. Зі святковим столом найкраще поєднуються високі зразки з класичною формою. Подібні джерела світла будуть відмінним чином виглядати в обрамленні соснових гілок, невеликих іграшок і декоративної мішури. Крім того, новорічні свічки можна розмістити навколо тарілок і салатниць, додавши різноманітних соснових шишок, горіхів або цукерок. Подібний декор сподобається всім гостям і мешканцям вашого житла.

Для того щоб прикрасити тумби, камін, журнальні столики або полиці – відмінним чином підійдуть найбільш довгі і тонкі зразки. Якщо їх розташувати в свічнику, вони будуть красиво розсіювати світло, створюючи незвичайну обстановку. Цікавою ідеєю виявиться поєднання свічок з різними новорічними подарунками або дрібними сувенірами.

Купити новорічні свічки

Перед настанням головних зимових свят багато людей задаються питанням: «Як прикрасити приміщення?». Справа в тому, що Новий Рік – не звичайне рядове свято, а справжнє диво, яке чекають діти і дорослі у всьому світі. Навколишня домашня обстановка повинна передавати таємничість і загадковість святкової ночі. Для того щоб отримати подібний ефект, досить купити новорічні свічки і вміло розставити їх в приміщенні. При вимкненому електричному світлі, казкове світіння в поєднанні з вогниками гірлянд зможе відтворити чарівну новорічну атмосферу.

Під час Нового Року приємно знаходитись поблизу ошатної ялинки, з вимкненим верхнім світлом, запаленими свічками і гірляндами. В нашому інтернет-магазині широкий асортимент виробів, де ви завжди зможете знайти і купити набори та комплекти стандартних, плаваючих, сувенірних і декоративних свічок.