Будівництво та ремонт
Будівельні інструменти та обладнання
Все для саду
Будинок і квартира

Мінеральна вата

Rockwool – популярний теплоізоляційний матеріал, на основі базальту. Продукція компанії Роквул призначена для всіх видів будівель і споруд, а також різноманітних побутових комунікацій. Кам'яна мінвата застосовується в якості термічної ізоляції, звукоізоляції і для підвищення вогнестійкості конструкцій.

Основні сфери застосування:

  • плоскі і скатні покрівлі;
  • стіни;
  • підлоги і перегородки.

Говорячи про переваги утеплювача Rockwool, варто відзначити: довговічність, міцність, високу паропроникність, гідрофобність, енергоефективність, низьку теплопровідність і негорючість.

Rockwool Україна

Роквул Україна – це наш, офіційний український підрозділ від відомого однойменного датського концерну, який не перший рік поспіль займає лідируючі позиції в сегменті товарів, на основі кам'яної вати. Вся продукція Rockwool, ціни на яку представлені на нашому сайті «Наша Стройка», мають повний спектр необхідних сертифікатів якості та відповідності всіх основних європейських стандартів. Продукція датської компанії використовується в якості надійних утеплювачів, для виконання захисту від вогню, відрізняється підвищеними звукоізолюючими якостями, і також може застосуватися для будівель і споруд будь-яких конфігурацій, кількості поверхів і складності.

Rockwool Україна працює вже більше 30-ти років, коли ще в далеких 70-их роках, займалася виробництвом і постачанням матеріалів для суднобудування на територію України, що входила тоді до складу СРСР. Тільки за останні роки, данський концерн продав продукції на суму понад 2 млрд. Євро! Керівництво компанії займається подальшим розвитком компанії і приділяє багато уваги питанням енергозбереження. Завдяки негорючому складу, мінеральна вата може зберігати необхідну енергію і економити великі суми грошей, які могли б йти на опалення приміщень. Повна екологічність матеріалу дозволяє в значній мірі скорочувати викиди шкідливих газів в природу, а довговічність практично немає меж!

Утеплювач Роквул – основні характеристики

В якості основного матеріалу в процесі виробництва мінеральної вати використовуються такі компоненти як габро і базальт, які під впливом високої температури розплавляються до станів волокнистої структури. Завдяки великому списку корисних властивостей, даний матеріал можна використовувати різноманітно в якості ізоляційного продукту. Одним з приємних якостей матеріалу – здатність зберігати надійність і міцність протягом дуже тривалого часу. З плином часу, всі технічні та експлуатаційні характеристики матеріалу будуть незмінні. Даний продукт, практично не схильний до деформації, навіть при різких перепадах температур і підвищеній вологості. Крім того, ніякі хімічні речовини не зможуть вплинути або ж зруйнувати її структуру.

Утеплювач Rockwool – основа теплоізоляції будинку

Утеплювач Роквул – основа надійної теплоізоляції кожного будинку! Саме мінеральна вата Rockwool дозволить підтримувати тепло в будинку взимку, і охороняти будівлю від перегрівання в жаркі літні місяці. Підвищена стабільність і пружність матеріалу дозволяє забезпечувати максимальний рівень прилягання до робочої поверхні, що дозволяє уникнути виникнення так званих «холодових містків», або просто кажучи, щілин, через які відбуватиметься витік тепла. Купуючи мінвату роквул, ціна на яку має цілком прийнятні значення, Ви зможете заощадити на застосуванні дорогої системи кондиціонування, потреба в якій просто відпаде.

Мінвата Роквул – висока якість теплоізоляції

Утеплювач Роквул відрізняється вогнестійкістю і повною відповідністю класу А1 (найвищим), матеріал не може займатися і відповідно не виділяє диму. Крім цього, продукція датської компанії Rockwool відрізняється високими звукоізоляційними і звукопоглинальними властивостями. Це означає, що застосування даного матеріалу дозволить активно знизити фон в кімнатах, поглинути гучні звуки, тим самим підвищити ергономічність всередині Вашої оселі. Завдяки підвищеній паронепроникності, яка стала можливою завдяки волокнистій структурі, Ви раз і назавжди забудете, що таке вогкість і грибок. Отримавши прекрасний, а головне, здоровий домашній мікроклімат разом з продукцією від Rockwool в Україні.
Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.