В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Сітка рабиця оцинкована

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Сітка рабиця оцинкована – це найбілш доступний матеріал для швидкого зведення парканів та огорож. Сітка рабиця це проста плетена сітка із сталевого дроту, купити яку можна в будь-якому господарському або будівельному магазині. Довговічність визначає товщина і захисне покриття, в даному випадку оцинкування. Цинкове покриття захищає сталевий дріт від корозії і збільшує термін служби майже вдвічі. Розберемо докладніше різновиди, критерії якості та галузь застосування сітки рабиці оцинкованої.

Сітка рабиця оцинкована.jpg

Галузь застосування і критерії вибору сітки рабиці оцинкованої

Вона підходить не тільки для швидкого зведення парканів, а й в робочих процесів на виробничих підприємствах:

  • просіювання сипучих матеріалів – щебінь для поділу фракцій за розміром, пісок з домішками, тощо;
  • спорудження огорож для різних територій – поділ дачних ділянок, пташників, позначення меж пасовищ – це основне призначення, для чого зазвичай потрібно купити сітку рабицю оцинковану;

  • виготовлення кліток і вольєрів для тварин і птахів;

  • виробництво секцій огорож – тут рабиця натягнута всередині рами зі сталевого кутника;

  • армування поверхні при виконанні теплоізоляційних і штукатурних робіт;

  • огорожа балконів, веранд, вікон, опалювальних батарей, сходових маршів.

Під різні завдання потрібно купити оцинковану рабицю різної конфігурації. При виборі обов'язково звертайте увагу на:

  1. Розмір вічка:
    • дрібна до 20 мм – це для кролячих кліток, курчат і просіювання сипучих матеріалів, армування і реставрації стін товстим шаром штукатурної суміші;

    • середня 35-50 – універсальна для заборів, вольєрів і будь-яких інших завдань;

    • велика 55 і більше – ціна сітки рабиці з великим вічком менше, вона використовується для огорож, коли потрібно заощадити по максимуму.

  2. Товщина дроту – в середньому це від 1,5 до 2,5 мм. Найбільш популярні оцинковані сітки з дроту 1,6-1,8 мм. Це ідеальне співвідношення ціна довговічність. Товщина дроту в більшій мірі визначає термін служби до повного руйнування, а ніж міцність. Порвати навіть тонку сталеву сітку дуже важко, а ось кожна десята частка міліметра додає пару років до часу, коли вона повністю проржавіє.

  3. Колір і рівномірність нанесення цинкового шару. Деякі виробники економлять і роблять рабицю з дроту з дуже тонким, а місцями зовсім умовним шаром цинку. Служити така сітка буде майже так само недовго як з чорного (не оцинкованого) металу. На фото нижче – якісно оцинкований дріт.

Якісно оцинкована проволока.jpg

Переваги та недоліки оцинкованої сітки рабиці

Сітка рабиця оцинкована відрізняється рядом переваг в порівнянні зі своїми аналогами з чорного металу, пластика і зварної сітки:

  1. Міцна на розрив і гнучка, можна натягувати і фіксувати під будь-яким кутом. Легко огинає криволінійні поверхні.

  2. На відміну від пластикових сіток, сталеву рабицю складно розрізати або перекусити без спеціального інструменту.

  3. Низька ціна. Сітку рабицю оцинковану купити може кожен дачник навіть з невисоким доходом.

  4. Легка і компактна – навіть кілька сотень метрів оцинкованої рабиці можна привезти в невеликому автомобілі.

  5. Прозорість – це важливо для пасовищ або огорожі підприємств. Охорона буде бачити, що відбувається не тільки всередині, а й на прилеглій території.

Але є у неї і недоліки:

  1. Прозорість, яка була привілеєм для пасовищ і підприємств є недоліком для приватних домоволодінь. Вирішується комбінацією сітки рабиці оцинкованої з затінюючою сіткою з поліпропіленового або поліетиленового волокна.

  2. Комбінація сітки рабиці оцинкованої з затіняючою.jpg

  3. Недостатня стійкість до проникнення. Перелізти або перекусити прути можна звичайними плоскогубцями або бокорізами.

  4. Через кілька років все ж починає іржавіти, ще довго зберігає міцність і стабільність, але набуває зовсім презентабельнго вигляду.

Серед головних переваг можна відзначити доступну ціну і простоту виконання робіт по монтажу і демонтажу. За бажанням, оцинковану рабицю можна пофарбувати – це додасть презентабельності і стійкості до іржі. У порівнянні переваг і сфери застосування видно, чому цей товар настільки поширений і затребуваний на території України.

Як вигідно купити сітку рабицю оцинковану в інтернет-магазині Побудуй

Перший спосіб заощадити – це комплексне замовлення. Якщо разом з оцинкованою рабицею купити стовпчики для парканів, шланги для поливу або садовий інструмент, то ви заощадите як гроші на доставку, так і час на вибір продукції та походи в магазини.

Другий доставка. Рулони відносно легкі, але об'ємні. Якщо забрати рабицю зі складу в Києві самовивозом, можна заощадити суму що дорівнює ціні одного рулону сітки.

Якщо з'явилися питання щодо наявності, ціни, розмірів і ваги оцинкованої рабиці, телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.