Меблі зі штучного ротангу

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Ротанг – це матеріал з дерева тропічних ліан, які виростають в південних регіонах Азії. Ще з давніх часів місцеві жителі активно використовували деревину цих рослин для створення різноманітних побутових предметів.

На сьогоднішній день вироби з натурального ротангу можна зустріти в будь-якій країні світу, але подібні вироби відрізняються високою ціною, яка підштовхнула майстрів до створення меблів зі штучного ротангу. За допомогою подібних товарів кожна людина має право красиво і оригінально обставити свій дім екзотичними предметами, які не поступаються за красою і характеристиками натуральному дереву.

Переваги меблів зі штучного ротангу

Виробництво штучного ротангу відбувається за допомогою каучуку і поліетилену. Під час заготовки майбутніх виробів інтер’єру, попередньо розплавлену сировину пропускають через фірмові станки, де стрічка позбавляється стиків і отримує потрібну довжину.

Якщо Ви задумалися над тим, щоб купити меблі зі штучного ротангу, то ми приведемо кілька переваг даного матеріалу, яких немає у натуральних виробів:

 • поверхня здатна відштовхувати воду, що виключає утворення деформацій;

 • матеріал надійним чином захищений від сонячних променів, що захищає поверхню від втрати кольору;

 • продукт зберігає свою форму навіть за значних температурних перепадах;

 • реалізовано надійний захист від гниття, утворення грибків та бактерій;

 • немає необхідності в додатковому догляді і спеціальному зберіганні;

 • ціна в декілька разів менша, ніж у натуральних виробів;

 • великий вибір різноманітних кольорів і дизайну для Вашого інтер’єру.

Багато людей, які слідкують за актуальними тенденціями в світі меблів, гідно оцінюють переваги подібних товарів, які прекрасно поєднуються з такими матеріалами як: скло, камінь, цегла і багатьма іншими.

Як вдало купити меблі зі штучного ротангу?

Перш ніж купити меблі зі штучного ротангу подумайте, в якому місці вона буде гармонійно розташовуватись. Вас може зачарувати зовнішній вигляд екзотичного виробу, але попередньо варто подумати як вони будуть виглядати в поточному інтер’єрі Вашого житла.

Подібний вигляд виробів прекрасно зможе вписуватись в житловий простір, який буде не перенасичено матеріалами і фарбами. Дачні та садові меблі зі штучного ротангу буде гармонійно виглядати в світлих просторах з дизайном сільських будинків. Якщо ж ви підбираєте вироби для вулиці, то тут все простіше: не важливий дизайн саду чи кольорове оформлення приватного будинку.

Питання, що часто виникають про меблі зі штучного ротангу:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Меблі зі штучного ротангу?
 • Ціна на Меблі зі штучного ротангу від 1 272 до 24 477 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Меблі зі штучного ротангу?
 • Меблі зі штучного ротангу Allibert

  Меблі зі штучного ротангу Home Decor

  Меблі зі штучного ротангу Keter