0 грн. 0

Напівсинтетичне масло

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Напівсинтетичне масло – це мастильна рідина, яка застосовується для продовження терміну служби бензо-та електроінструменту. Від якості масла, що використовується залежить ресурс інвентарю, його продуктивність, а також загальна надійність. Тому, до вибору робочої рідини необхідно підходити відповідально, віддавати перевагу не самому дешевому, а найбільш якісному продукту, а також враховувати при цьому рекомендації виробника того інструменту або приладу, яким ви користуєтеся.

Правильний вибір масла для садової техніки та інструменту в інтернет-магазині "Наша Стройка"

Матеріали для змащення деталей представлені в широкому достатку. Це продукція від різних виробників, з різними параметрами (в'язкість, склад, об'єм), а також різних цінових діапазонів. До слова, напівсинтетичне масло є найбільш затребуваним і поширеним, оскільки саме воно рекомендується для більшості видів садової техніки. Поряд з ним також існує синтетичне і мінеральне.

При виборі мастила рекомендується враховувати:

  • в'язкість рідини;
  • наявність у складі додаткових присадок;
  • фірму-виробника;
  • об'єм, необхідний для повної заливки в інструмент.
Якісне напівсинтетичне масло ви зможете купити у нас, в інтернет-магазині "Наша Стройка".

Замовляйте мастильну рідину у нас з доставкою по всій території України!

Якщо ви шукайте якісний продукт по максимально вигідній ціновій пропозиції, в інтернет-магазині "Наша Стройка" ви обов'язково зможете підібрати оптимальний варіант. Ми пропонуємо напівсинтетичні масла для садової техніки, бензинового і електроінструменту по максимально вигідним для вас цінами.

Вибирайте все необхідне і замовляйте з доставкою по Україні.

Якщо в процесі оформлення замовлення у вас виникнуть питання, сміливо задавайте їх нашим онлайн-консультантам або телефонуйте за вказаними телефонами!