0 грн. 0

Масло для 4-тактних двигунів з повітряним охолодженням

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Дуже часто садова техніка, виконуючи ті чи інші завдання, піддається позамежним навантажень. Тому, щоб продовжити термін її служби, важливо своєчасно проводити її технічне обслуговування – чистку, а також періодичну зміну робочих рідин. До числа таких, як правило, відноситься масло, яке призначене для конкретного виду техніки, наприклад, з бензиновим 4-тактним двигуном і повітряним охолодженням.

Купити таке масло ви можете у нас за доступними цінами. Вибирайте і замовляйте в інтернет-магазині "Наша Стройка".

Вибираємо масло для 4-тактних двигунів з повітряним охолодженням правильно

Правильний вибір мастильної рідини включає в себе визначення оптимального продукту за наступними критеріями:

  • в'язкість масла;
  • об'єм необхідний для повної заміни в садовій техніці або інструменті;
  • виробник;
  • тип: напівсинтетичне, синтетичне або мінеральне;
  • ціновий діапазон.
Також, рекомендуємо ознайомитися з рекомендаціями, які дає виробник садового інвентарю та техніки. Але, якщо необхідного масла в наявності у нас не виявиться, ми обов'язково підберемо для вас аналоги.

Замовляйте масло для 4-тактних двигунів з повітряним охолодженням в інтернет-магазині "Наша Стройка"

Змащувальні рідини для бензинового садового інвентарю та техніки з 4-тактним двигуном ви можете купити у нас, з доставкою по Україні. Вибирайте продукцію, яка вас цікавить і замовляйте її по максимально прийнятним для вас цінами!

У нашому каталозі товарів ви знайдете масла тільки від перевірених виробників, різних параметрів і в будь-якому фасувальному об'ємі.

Якщо в ході вибору продукції у вас виникнуть складності або ви захочете дізнатися докладні характеристики товару, задавайте свої питання нашим онлайн-консультантам! Будемо раді допомогти вам в скоєнні ваших покупок!