Масло для двотактних двигунів

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням
Масло для двотактних двигунів виступає особливим різновидом моторних масел, які можуть застосовуватися для ДВЗ. У переважній більшості сучасних моделей, двотактні мотори часто використовують роздільну подачу палива і масла, встановлюючи для них роздільні баки. Змішування палива з мастилом здійснюється у впускному патрубку карбюратора, а процес згорання відбувається в циліндрі двигуна. В ході згорання з'являються масляні і паливні пари, вони активізують кривошипно-шатунний механізм двигуна і одночасно змазують всі взаємодіючі запчастини.

Особливості продукції масла для двотактних двигунів

Головною відмінністю масла для двотактних двигунів є те, що в бензиновому типі часто відсутня система мастила. Тому масла для двотактних двигунів, які мають маркування «масло 2т» відразу ж заливається в паливний бак. За співвідношенням масла до бензину зазвичай використовують пропорції від 1:20 до 1:50. Найбільший вплив на діючі співвідношення надає саме «масло 2т» і ​​характеристики мотора.

Мастильні матеріали, які використовуються для двотактних ДВЗ, повинні відповідати таким вимогам:

  • хороша текучість (особливо важливо для моторів з роздільною подачею мастила і палива);
  • розчинність в бензині;
  • повинні швидко розкладатися при контакті з водою;
  • в процесі згоряння кількість золи повинно бути незначним або відсутнім зовсім;
  • високі змащувальні, температурні і протизносні властивості.

Додатковий момент, який слід враховувати – подібні вироби повинні мати яскраво виражений антикорозійний ефект.

Купити масло для двотактних двигунів

Перед тим, як купити масло для двотактних двигунів необхідно впевнитися в його відмінній якості і надійності. Для того щоб бути впевненим у високих експлуатаційних властивостях продукту, найкраще віддавати переваги перевіреним фірмам, у кого продукція має гарну репутацію і відгуки.

В асортименті інтернет-магазину «Наша Стройка» можна вигідно купити змащувальні матеріали для двотактних двигунів, які забезпечать ефективний захист деталей і компонентів від корозії і зносу. Крім того, представлені в нашому каталозі зразки відрізняються широким діапазоном температурного використання.