Фільтр:
Відібрано:
Бренд: Fakro
Ціна
Від
До
4050
144755

Мансардні вікна Fakro

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Мансардні вікна FAKRO (Польща) - це надійні і міцні конструкції, призначені для установки в скат покрівлі. Вони розраховані витримувати будь-які дії зовнішнього середовища: град, ураган, дощ, снігову шапку з багатьма циклами розтавання і замерзання. У лінійці мансардних вікон Факро є моделі з дуже демократичною ціною, де збережені найважливіші характеристики міцність і герметичність при непоганих теплофізичних властивостях. А з іншого боку мансардні вікна Fakro з трикамерним склопакетом і максимально зниженими тепловтратами, ціна природно відрізняється в кілька разів.

Мансардные окна Fakro

Модельний ряд мансардний вікон Fakro

Матеріалом для виготовлення рам і стулок служать:

  1. Клеєна сосна зимової заготівлі, просушенная в вакуумних камерах. Також під тиском просочується антисептиком і вже готовий профіль покривається вологостійким акриловим лаком.

  2. Пластиковий профіль, точніше пластик-алюмінієвий посилений сталевими стрижнями. Пластикові вікна Fakro призначені для вологих приміщень: кухонь, ванних і т.д. Випускаються як білими, так і ламінованим під деревину.

    Деревянные и пластиковые мансардные окна Факро

Основа міцності та тепло- шумоізоляції - це склопакет. В мансардних вікнах Fakro зовнішнє скло загартоване ударостійке з довічною гарантією на градостійкість. Кожна пара віконного скла утворює замкнену камеру, в мансардних вікнах вона заповнюється інертним газом - аргоном або криптоном. У цих газів інша теплопровідність в порівнянні з повітрям, і відбувається ефект теплового заломлення, що помітно підвищує теплофізичні властивості склопакета Fakro.

Ключовий показник теплопровідності Ug - Вт / м2С - означає скільки тепла пройде через одиницю площі при різниці температур за і перед склопакетом в 1 ° С. Чим цей показник менше, тим кращі теплофізичні властивості мансардного вікна Fakro. Правда врахуйте, що теплоізоляційні властивості цілого вікна завжди гірші, ніж у склопакета, більшість тепловтрат йдуть через раму, стулку і ущільнення. Для кращого зв'язку мінерального утеплювача з контуром вікна рекомендуємо купити ізолюючий оклад EHV-ATermo. З ним можна додатково утеплити вікно над кроквяною конструкцією.

У таблиці нижче всі варіанти склопакетів бренду Fakro, зверніть увагу, що в деяких внутрішнє скло подвійне (триплекс). Це додатковий ступінь безпеки навіть якщо скло розбити плівка зсередини втримає осколки. Рекомендуємо купити мансардне вікно Fakro зі склопакетом U6 якщо воно буде встановлено в дитячій кімнаті. Саме там найбільші шанси сильного удару по вікну зсередини.

Стеклопакеты мансардных окон

Тепер перейдемо до модельного ряду мансардних вікон, див. таблицю нижче, кольори стовпчиків відповідають серіям:

Цвета таблицы Факро

Таблиця вікон Факро

Характеристика / модель

FTZ U2 Smart

FTS V U2

FTS V U4

PTP V U3

PTP V U4

FYP V U3

FPP V U3

FPP U8 termo

Матеріал і конструкція

дерево, центр. вісь

дерево, центр. вісь

дерево, центр. вісь

пластик, центр. вісь

пластик, центр вісь посилена.

дерево, вісь 3/4

дерево, комбін.

вісь

дерево, центр вісь, термопакет

Ручка + мікровентиляція

+

+

+

+

+

+

+

без положення мікровент

Коефіцієнт Uв Вт/м2С

1.3

1.3

1.1

1.3

1.1

1.3

1.3

0.58

Склопакет

U2

U2

U4

U3

U4

U3

U3

U8

Дод. покриття

2 шари лаку

2 шари лаку

2 шари лаку

-

-

асепт. в вакуум. камері

асепт. в вакуум. камері

асепт. в вакуум. камері

Вентклапан

-

V10

V10

V35

V35

V40P

V40P

-

Система topSafe

-

+

+

+

+

+

+

+

Контур ущільнення

2

3

3

4

4

4

4

5

У таблиці вказано приклади базової комплектації, під замовлення можливі інші комбінації склопакетів. Крім того, є моделі мансардних вікон з дистанційним електроприводом, ціна такого варіанту набагато вища.

Також є вибір внутрішніх шторок, і зовнішніх маркізет для захисту від світла, шуму і як додатковий захист від злому.

Що потрібно знати, щоб купити мансардне вікно Fakro в Нашій Стройці

По-перше, тип покрівельного покриття, щоб правильно підібрати гідроізолючий оклад, див. Малюнок нижче.

Изолирующие оклады для окон Fakro

По-друге, визначиться з типом склопакета і серією вікна. Якщо мансарда не опалюється і не призначена для проживання цІлий рік, рекомендуємо купити мансардне вікно Fakro Smart FTZ, де передбачено все необхідне і немає нічого зайвого. Ціна такої моделі оптимальна для подібного варіанту. Для житлових мансард вибирайте склопакет не нижче U3.

Розміри мансардного вікна Fakro - підбирайте під крок кроквяної системи і під кут ската покрівлі. Щоб рама встала між кроквами без переробок відстань між кроквами повинна бути на 6-8 см більше ширини рами. А чим менший кут нахилу ската, тим довше (вище) повинне бути вікно. Але як ми вже писали ціна мансардного вікна визначає вибір частіше ніж реальна норма в склінні.

Всі нюанси, не можна помістити в короткому огляді, на всі питання по наявності, цінах, можливості купити мансардні вікна Fakro в вашому регіоні відповімо за номером (0800) 50 -54-52.