0 грн. 0

Стрем'янки Werk

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Стрем’янка Werk – надійний та міцний елемент для роботи на висоті, виготовлена з високоякісного алюмінію та металу. Сертифіковане обладнання відрізняється підвищеною надійністю матеріалів та безпекою під час проведення будівельних та побутових робіт. 

Стремянка werk в роботі.jpg

Асортимент драбин стрем’янок Werk

Компанія Верк пропонує широкий вибір моделей для щоденного інтенсивного та побутового застосування. Усі вироби мають антикорозійні властивості. Продумані конструкції відрізняються від інших функціональністю – трансформери, розсувні, телескопічні, представлені у наступних категоріях:

Універсальні стрем’янки Werk

Складаються з двох, трьох секцій, робоча висота досягає 4-6 м, кількість сходинок від 2 до 10 щаблів. опори виконано з жорсткого матеріалу, поверхня сходинок рифлена, на ніжках є антиковзкі наконечники. У складеному вигляді двосекційні моделі використовують як приставну драбину, а трьохсекційні з додатковим рядом щаблів легко трансформуються і дозволяють підніматися значно вище. Конструкції на 2-4 щаблі незамінні у господарстві, мають широку верхню сходинку, яка виконує роль робочого майданчика і надійного фіксатора секцій в розкладеному вигляді. Наприклад, на двохщаблевій двосторонній  драбині робоча висота сягає 224 см, можна працювати в парі.

Універсальні стрем’янки Werk.jpg

Телескопічні драбини Werk

Міцні та надійні конструкції, на сходинках встановлено якісні замкові фіксатори. У складеному вигляді займають обмаль місця – до 80 см. Шарнірні моделі можна використовувати як приставну драбину, максимальна висота становить 320 см, присутній захист від защемлення пальців.

Драбина трансформер шарнірна.jpg

Стрем’янки трансформери Werk

За допомогою спеціальних конструктивних рішень перетворюються у високу драбину, підмостки, платформу. У складеному вигляді мають всього 130 см, у вигляді драбини досягають 2 м. Мають малу вагу, але витримують максимальні навантаження до 150 кг.

Стремянки трансформери Werk.jpg

Стрем’янка Werk – особливості та переваги 

Продукція бренду поєднує у собі невисоку ціну та практичність. У співвідношенні до інших сходів цього ж цінового сегменту, має наступні переваги:

  1. Якісний та надійний механізм складання для самостійного використання та транспортування.

  2. Тривалий термін експлуатації.

  3. Легкий монтаж, можливість регулювання у деяких моделях положення щаблів.

  4. Безпека і відповідність сучасним стандартам якості.

  5. Застосування алюмінію та металу для виготовлення, антикорозійна обробка елементів.

  6. Витримують вагу до 150 кг.

  7. Компактність та мобільність.

В інтернет-магазині “Наша Стройка”, можна купити стрем’янку від бренду Werk за оптимальною доступною ціною. Додатковий опис товару подано до кожної моделі. Якщо виникли запитання, менеджери надають безкоштовні консультації і допомогу у підборі товару.