0 грн. 0

Стрем'янки Forte

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Стрем’янка Форте – універсальний помічник в будинку та на дачі для виконання ремонтних робіт, монтування кріплень на різній висоті. Виготовлена з якісного металевого або алюмінієвого профілю, міцна та не піддається впливу корозії, не деформується. Побутовий рівень конструкції дозволяє й професіоналам неодноразово використовувати драбини Forte для складних оздоблювальних робіт.

Стремянка Forte.jpg

Cтрем’янка Forte – різновиди, особливості та переваги

Бренд Forte виготовляє якісний та сертифікований сегмент стрем’янок з багатофункціональними, мобільними властивостями. Від інших конструкцій відрізняється невисокою ціною, але якісною збіркою та матеріалами. Максимальне навантаження – 150 кг.

Універсальні стрем’янки Форте

Конструкції – приставні, трисекційні, розсувні з різною кількістю сходинок, односторонні та двосторонні. Стійки опор з прогумованими наконечниками для перешкоджання пошкодження поверхні при встановленні. Робочі сходинки з рифленою поверхнею для безпечного підйому. Максимальна робоча висота від 5 до 10 м, відповідно кількість щаблів від 7 до 12. У побутових моделях з алюмінію кількість сходинок зменшено до 4, щоб додати мобільності для зберігання та зручності при транспортуванні.

Cтрем’янка Форте трансформер

Шарнірні, або трансформери – складаються з чотирьох секцій, які при монтажі приймають різні форми: приставні, підмостки, розсувні. Модель згортається “гармошкою” і займає обмаль місця. Конструкції з додатковим помостом, дозволяють ще більше модифікацій та допускають роботу двох людей одночасно, зберігаючи при цьому високий рівень безпеки.


Поміж інших конструкцій стремянок, бренд Форте має наступні переваги:

  1. Широка лінійка універсальних моделей.

  2. Міцний широкий алюмінієвий або металевий профіль.

  3. Компактність у складеному вигляді.

  4. Ергономічність.

  5. Посилена конструкція ніжок та місць кріплень сходинок.

  6. Широкі щаблі з рифленою або прогумованою поверхнею.

  7. Антикорозійне покриття.

  8. Мала вага і надійність завдяки алюмінієвій основі.

Купити стремянку Форте в інтернет-магазині “Наша Стройка”

Універсальну або іншу модель стрем’янки Форте можливо купити за доступною ціною на порталі інтернет-магазину. Менеджери-консультанти надають безоплатну допомогу у виборі та оформленні замовлення. Служба доставки працює не лише по м. Київ, а й по всій території України.